Staňte se členy věrnostního programu na e-shopu KupŽidle.cz a získejte řadu skvělých benefitů. Jak na to? Stačí se pouze registrovat. To je vše. Za každý nákup vás odměníme. Ale čekají na vás i další výhody, na které neregistrovaní uživatelé nedosáhnou!

 

Slevy na příští nákupy

Z každého nákupu na e-shopu KupŽidle.cz získáte automaticky 2 % v podobě věrnostních bodů. Jeden bod se rovná jedné koruně. Body můžete uplatnit při následném nákupu, čímž si zlevníte zboží. Platnost bodů je 6 měsíců.

Body za hodnocené produkty

Nakoupili jste a chcete se s ostatními uživateli podělit o zkušenosti s výrobkem? Směle do toho. Navíc vás za snahu odměníme. Za každou recenzi vám připíšeme 100 věrnostních bodů, 50 bodů pak za hodnocení produktu hvězdami. Jeden bod se rovná 1 Kč.

 

Mimořádné akce

Speciální slevy, dárkové předměty, soutěže o hodnotné ceny, bonusové body za věrnost nebo vouchery na nákup. Jen registrovaní uživatelé se můžou těšit na skvělé benefity, na které ostatní nakupující nedosáhnou.

 

Evidence nákupů

Pokud se registrujete a stanete se členy věrnostního programu, budeme mít dokonalý přehled o svých nákupech. V zákaznickém účtu najdete přehlednou historii objednávek, do budoucna navíc i doklady k jednotlivým nákupům, takže odpadá jejich skladování v případě reklamace.

 

Pohodlnější nakupování

Vyplňování osobních údajů může být někdy úmorné a časově náročné. Jako registrovaní uživatelé budete mít výhodu: už nikdy je nebudete muset vyplňovat, protože zůstanou jednou provždy uložené v našem systému.

 

Hlídání skladových zásob

Vyprodal se produkt, který vám padl oka? Vložte si ho ve svém profilu do oblíbených položek a jakmile ho opět naskladníme, dáme vám vědět. Po přihlášení ke svému účtu navíc okamžitě uvidíte dostupnost.