Balkonový nábytek pro firmu Plantana

Balkonový nábytek pro firmu Plantana

Díky Kupžidle.cz si zaměstnanci firmy Plantana můžou užívat nejen perfektní výhled, ale i pohodlí. Balkon jsme vybavili elegantním plastovým nábytkem, který zahrnuje pohodlná křesílka Net Lounge a praktický stolek Spritz. Tento nábytek se vyznačuje moderním designem, vysokou kvalitou a odolností vůči povětrnostním vlivům, což zaručuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu.


Vybavení apartmánového domu Phlora

Vybavení apartmánového domu Phlora

Malebný dům v Lysicích nabízí k ubytování tři prostorné apartmány. Aby se hosté cítili jako doma, pomohli jsme pokoje vybavit pohodlným nábytkem, podtrhujícím jedinečný charakter každého ze tří apartmánů.


Vybavení jídelny JULI Motorenwerk s.r.o.

Vybavení jídelny JULI Motorenwerk s.r.o.

Příjemné posezení u oběda si mohou užít zaměstnanci firmy JULI Motorenwerk s.r.o. Klient si přál nově vybavit jídelnu a zvolil kvalitní plastové židle BIT od italské značky Nardi, které jsou právě do takového prostředí ideální. Vybraná modrozelená barva ladí se zázemím výdejny a navíc se perfektně hodí k béžovým stolům. Celá místnost díky tomu působí nadmíru svěže a moderně.


Vybavení zasedací místnosti Marouk s.r.o.

Vybavení zasedací místnosti Marouk s.r.o.

Stylová zasedací místnost nejen pro interní porady, ale i pro setkání s obchodními partnery. Taková byla myšlenka při výběru nábytku v této realizaci. Zvolili jsme proto kombinaci produktů z modelové řady Edge od české společnosti RIM. Pohodlná otočná křesílka s praktickým područkami, která jsou doplněna o dvojici totožných židliček. Velký stůl s vysouvacím panelem uprostřed pak nabídne snadný přístup pro připojení elektrických kabelů. Zvolená kombinace teplých barev místnost krásně rozzáří a jistě tak přinese pohodlné zázemí pro setkávání.


Konferenční židle pro VODASERVIS s.r.o.

Konferenční židle pro VODASERVIS s.r.o.

Na poradách jako v bavlnce. Na to se nyní mohou těšit zaměstnanci žďárské společnosti Vodaservis, s.r.o., kterým jsme pomohli vybavit zasedací místnost novými konferenčními židlemi. Zákazník zvolil elegantní model Seance Art od značky LD seating v černém provedení s šedými nožkami, který tak barevně skvěle doplňuje prostory místnosti, a zároveň jí dodá moderní a profesionální podobu.


Židle a stůl pro Palovi - Mzdy, Účetnictví a Daně, s.r.o.

Židle a stůl pro Palovi - Mzdy, Účetnictví a Daně, s.r.o.

Zaměstnanci přerovské účetní firmy Palovi si mohou užít nové vybavení ve společenské místnosti. Klient si přál vybrat nábytek s důrazem na kvalitu a tradici. Zvolil proto zdařilou kombinaci masivních křesílek Slit a velkého rozkládacího stolu Blacky, obojí v klasickém odstínu dubu. Elegantní a pohodlné propojení tak jistě bude ve firmě sloužit dlouho a spolehlivě.


Vybavení kanceláře Elder Technologies

Vybavení kanceláře Elder Technologies

Podkrovní kanceláře brněnské softwarové firmy Elder Technologies se v srpnu 2022 výrazně proměnily. Prostory jsme podle požadavků zákazníka vybavili nábytkem s důrazem na funkčnost a soukromí jednotlivých zaměstnanců.


Vybavení očního studia Aleš Žejdl

Vybavení očního studia Aleš Žejdl

Kompletní redesign prostoru tak, aby byl jedinečný a zároveň funkční. Stylový sedací nábytek, bobky na sezení, dřevěné židle či moderní kancelářské židle do zázemí vtiskly interiéru jedinečný styl. „Zákazníci se k nám i díky Marouku rádi vrací. Myslím, že nemalý vliv na to má i to, jak se u nás cítí,“ uvedl majitel očního studia Aleš Žejdl.


Židle pro jídelnu Šindelář a Syn

Židle pro jídelnu Šindelář a Syn

Dodat pohodlné jídelní židle v nadčasovém provedení, které odolají stovkám strávníků denně. A zároveň vše perfektně sladit, aby se zákazníci cítili spokojeně. To bylo zadání pro Marouk od vedení oblíbené jídelny Šindelář a syn. A povedlo se. Bytelné židle s chromovými nohami s plastovou skořepinou a moderní stoly v kombinaci s červenou a krémovou barvou působí svěže a neotřele.


Vybavení kanceláří Clever Maps

Vybavení kanceláří Clever Maps

IT odborníci a programátoři v brněnské softwarové firmě Clever Maps mají perfektní pracovní prostředí. Marouk jejich kanceláře vybavil špičkovými stoly Hobis, které vynikají kvalitním zpracováním a jednoduchým, účelným designem. Společně s ergonomickými židlemi Calypso od české značky Office Pro mají tamní zaměstnanci ideální podmínky pro co nejlepší pracovní výkony.

Další