Židle a stůl pro Palovi - Mzdy, Účetnictví a Daně, s.r.o.

Židle a stůl pro Palovi - Mzdy, Účetnictví a Daně, s.r.o.

Zaměstnanci přerovské účetní firmy Palovi si mohou užít nové vybavení ve společenské místnosti. Klient si přál vybrat nábytek s důrazem na kvalitu a tradici. Zvolil proto zdařilou kombinaci masivních křesílek Slit a velkého rozkládacího stolu Blacky, obojí v klasickém odstínu dubu. Elegantní a pohodlné propojení tak jistě bude ve firmě sloužit dlouho a spolehlivě.


Vybavení kanceláře Elder Technologies

Vybavení kanceláře Elder Technologies

Podkrovní kanceláře brněnské softwarové firmy Elder Technologies se v srpnu 2022 výrazně proměnily. Prostory jsme podle požadavků zákazníka vybavili nábytkem s důrazem na funkčnost a soukromí jednotlivých zaměstnanců.


Vybavení studia oční optiky

Vybavení studia oční optiky

Kompletní redesign prostoru tak, aby byl jedinečný a zároveň funkční. Stylový sedací nábytek, bobky na sezení, dřevěné židle či moderní kancelářské židle do zázemí vtiskly interiéru jedinečný styl. „Zákazníci se k nám i díky Marouku rádi vrací. Myslím, že nemalý vliv na to má i to, jak se u nás cítí,“ uvedl majitel oční optiky Aleš Žejdl.


Židle pro jídelnu Šindelář a Syn

Židle pro jídelnu Šindelář a Syn

Dodat pohodlné jídelní židle v nadčasovém provedení, které odolají stovkám strávníků denně. A zároveň vše perfektně sladit, aby se zákazníci cítili spokojeně. To bylo zadání pro Marouk od vedení oblíbené jídelny Šindelář a syn. A povedlo se. Bytelné židle s chromovými nohami s plastovou skořepinou a moderní stoly v kombinaci s červenou a krémovou barvou působí svěže a neotřele.


Vybavení kanceláří Clever Maps

Vybavení kanceláří Clever Maps

IT odborníci a programátoři v brněnské softwarové firmě Clever Maps mají perfektní pracovní prostředí. Marouk jejich kanceláře vybavil špičkovými stoly Hobis, které vynikají kvalitním zpracováním a jednoduchým, účelným designem. Společně s ergonomickými židlemi Calypso od české značky Office Pro mají tamní zaměstnanci ideální podmínky pro co nejlepší pracovní výkony.


Jídelní křesla pro restauraci ​​​​​​​Zlatá Terasa

Jídelní křesla pro restauraci ​​​​​​​Zlatá Terasa

Zámecká restaurace Zlatá terasa v hotelu Anton Florian ve Valticích je místo, kde nasajete atmosféru starých časů. A když se posadíte a dáte si něco na zub, máte jistotu, že o vaše pozadí bude královsky postaráno. Nadčasová křesílka v kombinaci černých kovových nohou a sametu dotváří výjimečnost prostoru, kde se psala historie. Navíc dokonale ladí se stoly s masivní deskou.


Stoly a židle pro recepci

Stoly a židle pro recepci

Vybavit koutek pro hosty v prostorách recepce reprezentativním a nadčasovým nábytkem, který se bude snadno udržovat. Tak znělo zadání pro Marouk od brněnského Polymer Institutu. Volba tak padla na populární model jednacích židlí Sitty od otrokovické firmy RIM. Stoly pak Marouk nechal vyrobit na míru, aby byly s židlemi v symbióze, tedy v kombinaci bukové překližky a pochromované základny.


Vybavení kadeřnického studia Arteba

Vybavení kadeřnického studia Arteba

Kadeřnické studio Arteba sídlí v moderních prostorech nově zbudovaného centra Koperník nedaleko Staré osady, kde se budete cítit jako v bavlnce. A zásluhu na tom má i Marouk. Při vstupu do studia návštěvníky po levé straně ohromí trendy 2sedačka Next a stejnojmenné křesílko od české značky LD Seating. Oba designové kousky dodal právě specialista na kancelářský nábytek a židle. „Marouk nám přivezl a zapůjčil vzorky, následně pomohl s výběrem. Byla to skvělá spolupráce,“ poznamenala majitelka studia Alena Nováková.


Vybavení penzionu Pastouška

Vybavení penzionu Pastouška

Prostory útulného penzionu Pastouška, který leží v malebném prostředí Jihomoravského kraje a Vysočiny, mají rustikální nádech. Při výběru 50 nových židlí jsme museli respektovat charakter interiéru. Volba tak padla na populární celodřevěný model Paysane od české značky Stima v krémově bílém provedení. Ten se vyznačuje velmi jednoduchým provedením, ale méně je zkrátka někdy více. 


Vybavení kulturního domu

Vybavení kulturního domu

Interiér kulturního domu v Horních Heršpicích má od února 2020 zcela novou, moderní tvář. Marouk dodal stovku židlí a patnáct stolů s chromovými nohami a chromovými sklopnými podnožemi od českého výrobce RIM. Vše spolu skvěle ladí, a tak prostor působí harmonicky. Mimo to Marouk kompletně vybavil šatnu včetně stylových háčků s číslicemi a na míru vyrobil barový pult.

Další