PROWORK spol. s r. o. patří již od roku 1995 mezi přední české výrobce kancelářských a manažerských křesel vyšší třídy. Navzdory naší velikosti chceme být světoví, protože každý si zaslouží sedět kvalitně a bez zdravotních následků. Poslední dekádu se specializujeme na výrobu unikátních ergonomických a zdravotních židlí THERAPIA, které již exportujeme do několika zemí Evropy. Každý jeden vyrobený kus projde rukama našich pracovníků, kteří jsou pro svou práci zapáleni.

Tradice

Věříme, že jsme pokroková a inovativní firma. Přesto zůstáváme věrni také tradici a to především při precizním dodržování postupů výroby. Svou práci děláme s láskou a úctou k tradičním řemeslům. Díky neautomatizovaným procesům lze každý kus považovat za originál. V našem sortimentu pak naleznete osvědčené tradiční modely křesel a židlí, jako například STRIPO, ERGOSIT či FUTURO.

Inovace

Spokojenost našeho zákazníka je pro nás nejdůležitější. Neustále vyvíjíme nové prvky a modely, které vycházejí z potřeb zákazníků. Naším cílem je  posadit každého. Veškeré inovace probíhají pod naší střechou.

Kvalita

Naše společnost dodržuje nejpřísnější standardy kvality jak ve výběru dodavatelů a materiálů, tak i v úrovni řízení procesů a mezioperační kontroly. Veškeré komponenty pocházejí výhradně ze zemí EU od renomovaných certifikovaných dodavatelů s nejvyšší úrovní kvality. Při výrobě rovněž upřednostňujeme přírodní a recyklovatelné materiály, proto na našich výrobcích naleznete pouhé minimum plastů. Vybrané výrobky prošly úspěšně klinickými zkouškami i testováním podle platných ČSN EN norem pro sedací nábytek.

Zdraví

Dlouhodobé sezení (6 a více hodin) je v současné době velkým problémem. Veškeré negativní dopady na sedícího se snažíme eliminovat pomocí tvarování částí židle a nejrůznějšími funkcemi a ergonomickými doplňky. Možnost výběru velikosti židle úměrně postavě a výběr potřebných doplňků na míru uživateli zde hraje tu nejvýznamnější roli. Unikátní řešení Therapia vzniklo ve spolupráci s fyzioterapeuty a prošlo přísnými podmínkami klinického hodnocení; lze jej tedy označit jako zdravotní pomůcku.

Jistota

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 5 let, a to nejen na konstrukci, ale také zátěžové potahy, na kříže dokonce záruční lhůtu až 10 let. Životnost našich výrobků však předpokládáme minimálně dvojnásobnou.

Design

Ačkoli je pro nás prioritou velikostní a zdravotní hledisko našich výrobků, design je také nezbytnou součástí. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo tyto (většinou protichůdné) vlastnosti propojit a vznikl tak unikátní český výrobek, který nelze přehlédnout. Naše nejprodávanější modely iENERGY a iBODY získaly mnohá ocenění, z těch nejvýznamnějších uveďme Czech Grand Design pro model iBODY.

Žádná položka