Doprava zdarma Český výrobek
384 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Zapůjčení zdarma Sleva 2 % při platbě příkazem

THERAPIA ENERGY XL PRO 4110 představuje unikátní ergonomickou zdravotní židli, která podporuje správné návyky při sezení a eliminuje bolesti zad a problémy s páteří. Jedinečná zdravotní židle na kolečkách od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Ideální pro větší postavy (170–190 cm, 70–120 kg). Černá kostra, nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000010

19 239 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
KMP (plastová)KTP (tvrdý povrch)
Bederní přífukBez bederního přífuku

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

THERAPIA ENERGY XL PRO 4110 představuje unikátní ergonomickou zdravotní židli, která podporuje správné návyky při sezení a eliminuje bolesti zad a problémy s páteří. Jedinečná zdravotní židle na kolečkách od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Ideální pro větší postavy (170–190 cm, 70–120 kg). Černá kostra, nosnost 130 kg. Záruka 7 let.

Hlavní výhody zdravotní židle na kolečkách THERAPIA ENERGY XL PRO 4110

  • Unikátní zdravotní židle české výroby
  • Patentovaný systém biozón, jež pomáhají tělu udržet správnou polohu
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Moderní mechanika FLEXI pro nastavení tuhosti a posuv sedáku
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 7 let

THERAPIA ENERGY XL PRO 4110 je špičková zdravotní židle pro větší postavy za dostupnou cenu. V základní výbavě najdete pružinový velký sedák s odlehčenou přední hranou, extra jemný potah AX, rovné područky 4D, černý kříž, střední píst, opěru zad s možností aretace, malou hlavovou podpěrku a kolečka KTP. Některé prvky lze upravit na míru (kolečka, barva potahu, píst, možnost dokoupení bederního přífuku). Židle je vybavena moderní mechanikou FLEXI, s níž lze nastavit tuhost a posuv sedáku vzad a vpřed.

Vůbec největší výhoda této terapeutické židle na zakázku je originální tvar sedáku a opěry. V těchto částech jsou speciální výstupky, tzv. biozóny, které pomáhají udržet správnou polohu sedícího dítěte. Unikátní systém biozón prošel klinickým testováním, a tak splňuje kritéria pro zdravé a ergonomické sezení.

Zdravotní židle THERAPIA ENERGY XL PRO 4110 svými vlastnostmi koriguje vaše zdravé sezení jako osobní terapeut. Navíc jsou při aktivním sedu pozorovatelné pozitivní změny v oblasti tělesných a duševních funkcí. Například zlepšení držení těla, duševní stability prostřednictvím úpravy dýchání nebo lepší prokrvení těch částí těla, které byly při nesprávném rozložení zátěže v trvalém útlaku.