Zdravotní židle Prowork THERAPIA BODY L COM 3612 – chrom, nosnost 150 kg, na míru

K vyzkoušení na prodejně Doprava zdarma Český výrobek

481 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Zapůjčení zdarma


THERAPIA BODY L COM 3612 představuje unikátní zdravotní ergonomickou židli s robustní opěrou, která podporuje správné návyky při sezení a eliminuje bolesti zad a problémy s páteří. Prémiová terapeutická židle s luxusními výplňovými materiály pro citlivé podepření zad od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Individuální komfort na zakázku pro náročné. Ideální pro střední postavy (160–180 cm, 60–90 kg). Nosnost 150 kg. Záruka 7 let. Více >>
Výrobce: Prowork. Kód produktu: 25000014

24 079 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
AX 60 (černá) AX 61 (šedá) AX 63 (béžová) AX 82 (tmavě hnědá) AX 66 (červená) AX 68 (modrá) AX 71 (oranžová) AX 73 (žluto-zelená) AX 74 (jasně zelená) AX 75 (světle modrá) AX 76 (fialová) PU kůže RX 50 (černá) PU kůže RX 51 (antracit) PU kůže RX 55 (červená) PU kůže RX 56 (zelená) PU kůže RX 57 (bílá) PU kůže RX 58 (béžová) PU kůže RX 60 (modrá)
AX 60 (černá) AX 61 (šedá) AX 63 (béžová) AX 82 (tmavě hnědá) AX 66 (červená) AX 68 (modrá) AX 71 (oranžová) AX 73 (žluto-zelená) AX 74 (jasně zelená) AX 75 (světle modrá) AX 76 (fialová)
Nízký Střední Vyšší Vysoký
Základní Dvojitý Soft
KMP (plastová) KTP (tvrdý povrch)

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

THERAPIA BODY L COM 3612 představuje unikátní zdravotní ergonomickou židli s robustní opěrou, která podporuje správné návyky při sezení a eliminuje bolesti zad a problémy s páteří. Prémiová terapeutická židle s luxusními výplňovými materiály pro citlivé podepření zad od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Individuální komfort na zakázku pro náročné. Ideální pro střední postavy (160–180 cm, 60–90 kg). Nosnost 150 kg. Záruka 7 let.

Hlavní výhody prémiové zdravotní židle na kolečkách THERAPIA BODY L COM 3612

  • Unikátní zdravotní židle české výroby s možností úpravy na míru
  • Patentovaný systém biozón, jež pomáhají tělu udržet správnou polohu
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Komfortní mechanika EXTREM
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 7 let

THERAPIA BODY L COM 3612 je špičková terapeutická židle pro náročné zákazníky s maximální ergonomickou výbavou a s možností úpravy přesně na míru. Sedák (pružinový SPRING, jemný SOFT, dvojitý KOMFORT) minimalizuje tělesnou odezvu při častém vstávání a dosedání. Oceníte i zesílené 4D područky, pojezdový kříž se zvýšenou nosností a zárukou 10 let nebo stylové chromové kovové části. Výběr z šesti velikostí podpěrky hlavy umožní maximální uvolnění krční páteře. Díky air pumpě je možné nastavit optimální velikost bederní opěry i pro osoby s výraznějším tvarováním beder. Samozřejmostí je opěra zad s aretací nebo výběr z několika typů potahů (plyš, imitace kůže apod.). Mechanika EXTREM nabízí snadné nastavení tuhosti ve velkém rozsahu a negativní sklon sedáku pro podporu krevního a lymfatického systému. Všechny doplňky lze optimalizovat na míru.

Při výběru pístu mějte na paměti, že se u každého typu výrazně liší výška sedu: nízký píst (výška sedu 46–57 cm), střední (výška sedu 51–59 cm), vyšší (výška sedu 54–63 cm), vysoký (výška sedu 58–71 cm).

Vůbec největší výhoda židle je originální tvar sedáku a opěry. V těchto částech jsou speciální výstupky, tzv. biozóny, které pomáhají udržet správnou polohu sedícího dítěte. Unikátní systém biozón prošel klinickým testováním, a tak splňuje kritéria pro zdravé a ergonomické sezení.

Zdravotní židle THERAPIA BODY L COM 3612 svými vlastnostmi koriguje zdravé sezení jako osobní terapeut. Navíc jsou při aktivním sedu pozorovatelné pozitivní změny v oblasti tělesných a duševních funkcí. Například zlepšení držení těla, duševní stability prostřednictvím úpravy dýchání nebo lepší prokrvení těch částí těla, které byly při nesprávném rozložení zátěže v trvalém útlaku. 

*}