Doprava zdarma Český výrobek

THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 reprezentuje špičkovou terapeutickou židli pro lékaře s odlehčenými zónami a speciální bederní opěrou. Stylové provedení chrom, čalounit lze do lékařské koženky nebo antistatických antibakteriálních potahů, které je možné dezinfikovat. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Individuální komfort na míru. Vhodné pro téměř všechny postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra chrom, nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000024

18 029 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
NízkýStředníVyššíVysoký
KMP (plastová)KTP (tvrdý povrch)

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 reprezentuje špičkovou terapeutickou židli pro lékaře s odlehčenými zónami a speciální bederní opěrou. Stylové provedení chrom, čalounit lze do lékařské koženky nebo antistatických antibakteriálních potahů, které je možné dezinfikovat. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Individuální komfort na míru. Vhodné pro téměř všechny postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra chrom, nosnost 130 kg. Záruka 7 let.

Zdravotní židle na kolečkách pro lékaře THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512

  • Unikátní zdravotní židle české výroby s možností úpravy na míru
  • Patentovaný systém biozón
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Komfortní mechanika EXTREM
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 7 let
  • Menší konstrukce s malým nárokem na prostor

Velkou předností terapeutické židle THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 je citlivé podepření v bederní oblasti s možností výškového nastavení speciální anatomické opěry, která nabízí mimořádnou relaxaci při protažení a naprostou volnost ramen a paží. Doplňky (kolečka, píst, sedák, područky, potah apod.) lze optimalizovat přesně na míru. Před výběrem židle doporučujeme konzultaci s lékařem či fyzioterapeutem.

Při výběru pístu mějte na paměti, že se u každého typu výrazně liší výška sedu: nízký píst (výška sedu 46–57 cm), střední (výška sedu 51–59 cm), vyšší (výška sedu 54–63 cm), vysoký (výška sedu 58–71 cm).

Židli ocení především lékaři, ale jako dobrá volba se jeví i pro pacienty se zdravotním omezením (skolióza apod.) nebo firmy, které hledají pro zaměstnance špičkové zdravotní židle s malým nárokem na prostor. Podobně jako u ostatních modelů THERAPIA je i židle MEDI COM vybavena unikátním systémem biozón, který pomáhá tělu udržet správnou polohu a má příznivý vliv na dýchání, oběhový systém apod.

Současně zdravotní židle THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 nabízí vysoký ergonomický komfort a je velmi univerzální co se týče velikosti postavy, zejména díky velkému rozsahu nastavení. Antibakteriální, antiurinální a antistatické lékařské koženky nejvyšší kvality s možností opakované desinfekce jsou samozřejmostí.