Doprava zdarma Český výrobek
360 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Zapůjčení zdarma Sleva 2 % při platbě příkazem

THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 reprezentuje špičkovou terapeutickou židli pro lékaře s odlehčenými zónami a speciální bederní opěrou. Stylové provedení chrom, čalounit lze do lékařské koženky nebo antistatických antibakteriálních potahů, které je možné dezinfikovat. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Individuální komfort na míru. Vhodné pro téměř všechny postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra chrom, nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000024

18 029 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
KMP (plastová)KTP (tvrdý povrch)

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 reprezentuje špičkovou terapeutickou židli pro lékaře s odlehčenými zónami a speciální bederní opěrou. Stylové provedení chrom, čalounit lze do lékařské koženky nebo antistatických antibakteriálních potahů, které je možné dezinfikovat. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Individuální komfort na míru. Vhodné pro téměř všechny postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra chrom, nosnost 130 kg. Záruka 7 let.

Zdravotní židle na kolečkách pro lékaře THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512

  • Unikátní zdravotní židle české výroby s možností úpravy na míru
  • Patentovaný systém biozón
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Komfortní mechanika EXTREM
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 7 let
  • Menší konstrukce s malým nárokem na prostor

Velkou předností terapeutické židle THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 je citlivé podepření v bederní oblasti s možností výškového nastavení speciální anatomické opěry, která nabízí mimořádnou relaxaci při protažení a naprostou volnost ramen a paží. Doplňky (kolečka, píst, sedák, područky, potah apod.) lze optimalizovat přesně na míru. Před výběrem židle doporučujeme konzultaci s lékařem či fyzioterapeutem.

Židli ocení především lékaři, ale jako dobrá volba se jeví i pro pacienty se zdravotním omezením (skolióza apod.) nebo firmy, které hledají pro zaměstnance špičkové zdravotní židle s malým nárokem na prostor. Podobně jako u ostatních modelů THERAPIA je i židle MEDI COM vybavena unikátním systémem biozón, který pomáhá tělu udržet správnou polohu a má příznivý vliv na dýchání, oběhový systém apod.

Současně zdravotní židle THERAPIA SPECIAL MEDI COM 7512 nabízí vysoký ergonomický komfort a je velmi univerzální co se týče velikosti postavy, zejména díky velkému rozsahu nastavení. Antibakteriální, antiurinální a antistatické lékařské koženky nejvyšší kvality s možností opakované desinfekce jsou samozřejmostí.