Doprava zdarma Český výrobek
287 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Sleva 2 % při platbě příkazem

THERAPIA SPECIAL BASIC 7110 je špičková zdravotní kancelářská židle na zakázku s patentovaným systémem biozón. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Ideální pro lékaře, firmy i osoby se zdravotními obtížemi. Vhodná pro všechny téměř postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra černá, nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000023

Produkt již není v nabídce

THERAPIA SPECIAL BASIC 7110 je špičková zdravotní kancelářská židle na zakázku s patentovaným systémem biozón. Menší konstrukce s malým nárokem na prostor. Ideální pro lékaře, firmy i osoby se zdravotními obtížemi. Vhodná pro všechny téměř postavy (50–120 kg, 150–185 cm). Kostra černá, nosnost 130 kg. Záruka 7 let.

Hlavní výhody zdravotní židle na kolečkách THERAPIA SPECIAL BASIC 7110

  • Unikátní zdravotní židle české výroby s možností úpravy na míru
  • Patentovaný systém biozón
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Moderní mechanika FLEXI
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životnost
  • Nadstandardní záruka 7 let
  • Menší konstrukce s malým nárokem na prostor

Velkou předností terapeutické židle THERAPIA SPECIAL BASIC 7110 je citlivé podepření v bederní oblasti s možností výškového nastavení speciální anatomické opěry, která nabízí mimořádnou relaxaci při protažení a naprostou volnost ramen a paží. Doplňky (kolečka, píst, sedák, područky, potah apod.) lze optimalizovat přesně na míru. Před výběrem židle doporučujeme konzultaci s lékařem či fyzioterapeutem.

Při výběru pístu mějte na paměti, že se u každého typu výrazně liší výška sedu: nízký píst (výška sedu 46–57 cm), střední (výška sedu 51–59 cm), vyšší (výška sedu 54–63 cm), vysoký (výška sedu 58–71 cm).

Židli ocení pacienti s řadou zdravotním omezení (skolióza apod.), ale i lékaři nebo firmy, které hledají pro své zaměstnance špičkové zdravotní židle s malým nárokem na prostor. Podobně jako u ostatních modelů THERAPIA je i židle BASIC vybavena unikátním systémem biozón, který pomáhá tělu udržet správnou polohu a má příznivý vliv na dýchání, oběhový systém apod.

Současně zdravotní židle THERAPIA SPECIAL BASIC 7110 nabízí vysoký ergonomický komfort a je velmi univerzální co se týče velikosti postavy, zejména díky velkému rozsahu nastavení. Antibakteriální, antiurinální a antistatické lékařské koženky nejvyšší kvality s možností opakované desinfekce jsou samozřejmostí.