K vyzkoušení na prodejně Doprava zdarma Český výrobek
232 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Zapůjčení zdarma Sleva 2 % při platbě příkazem

THERAPIA SPECIAL UNISIT 3990 představuje univerzální zdravotní ergonomickou židli na kolečkách s unikátním systémem aktivních biozón. Díky relativně malému sedáku s možností výsuvu a větší opěře zad lze židli snadno upravit pro velký rozsah postav. Komfortní pracovní sezení na zakázku za příznivou cenu od českého výrobce Prowork. Ideální pro většinu postav (50–120 kg, 160–185 cm). Sedák je vždy černý, barvu lze změnit pouze u opěráku. Černá kostra, nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000025

Produkt již není v nabídce

THERAPIA SPECIAL UNISIT 3990 představuje univerzální zdravotní ergonomickou židli na kolečkách s unikátním systémem aktivních biozón. Díky relativně malému sedáku s možností výsuvu a větší opěře zad lze židli snadno upravit pro velký rozsah postav. Komfortní pracovní sezení na zakázku za příznivou cenu od českého výrobce Prowork. Ideální pro většinu postav (50–120 kg, 160–185 cm). Sedák je vždy černý, barvu lze změnit pouze u opěráku. Černá kostra, nosnost 130 kg. Záruka 7 let.

Zdravotní židle na kolečkách THERAPIA SPECIAL UNISIT 3990

  • Unikátní zdravotní židle české výroby
  • Patentovaný systém biozón
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Moderní mechanika FLEXI
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životnost
  • Nadstandardní záruka 7 let

THERAPIA SPECIAL UNISIT 3990 je špičková zdravotní ergonomická židle s perfektním poměrem cena/výbava. V základní výbavě najdete speciální sedák UNISIT, černý kříž, nízký píst, područky 3D PUR a kolečka KTP. Některé prvky lze modifikovat na míru (kolečka, píst, potah). Židle je vybavena moderní mechanikou FLEXI, s níž lze nastavit tuhost a posuv sedáku vzad a vpřed.

Vůbec největší výhoda židle je originální tvar sedáku a opěry. V těchto částech jsou speciální výstupky, tzv. biozóny, které pomáhají udržet správnou polohu sedícího. Unikátní systém biozón prošel klinickým testováním, a tak splňuje kritéria pro zdravé a ergonomické sezení.

Biozóny na modelu UNISIT působí velmi příjemně a spíše měkce. Terapeutický účinek je zde oproti ostatním modelům THERAPIA znatelně šetrnější a méně ergonomicky “přísný“. Proto je židle UNISIT určena méně náročným uživatelům a díky příznivé ceně i firmám s větším množstvím zaměstnanců.