-14%
127 bodů do věrnostního systému

Stylové televizní křeslo MANILA, které se stane dokonalým společníkem při sledování oblíbených filmů či seriálů. Ideální do moderních interiérů. Čalounění z melírované látky doplňují boky potažené kvalitní černou ekokůží. Samozřejmostí je poctivé prošití. Záruka 24 měsíců. Nosnost 120 kg. Více

Kód produktu: 05004827

Produkt již není v nabídce

Stylové televizní křeslo MANILA, které se stane dokonalým společníkem při sledování oblíbených filmů či seriálů. Ideální do moderních interiérů. Čalounění z melírované látky doplňují boky potažené kvalitní černou ekokůží. Samozřejmostí je poctivé prošití. Záruka 24 měsíců. Nosnost 120 kg.

Hlavní výhody televizního křesla MANILA

  • područky z ekokůže
  • podnožka pro nohy

O vaše maximální pohodlí se postará masivní polstrování. Područky jsou potažené černou ekokůži, která je snadno omyvatelná. Snoubí se zde praktičnost a elegance. Křeslo Manila se hodí téměř do všech interiérů, snadno se kombinuje s ostatním nábytkem v místnosti. Aby byl relax perfektní, můžete si nastavit křeslo do vodorovné polohy a vy můžete příjemně odpočívat. Příjemný bonus představuje výsuvná podnožka, na níž si odpočinou bolavé nohy.

Rozměry:
šířka: 69 cm 
hloubka: 70 cm 
výška: 106 cm 
šířka sedu: 50 cm 
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu: 42 cm