-33%
93 bodů do věrnostního systému

Mimořádně pohodlné televizní křeslo FLORIDA, které vám zpříjemní pochmurné večery. Jakmile se do něj zaboříte a naladíte svůj oblíbený program, už se vám nebude chtít vstávat. Tak je na sezení příjemné. Čalounění moderní sametovou látkou, která je hebká na dotek a zároveň velmi odolná. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců. Více

Kód produktu: 05004811

Produkt již není v nabídce

Mimořádně pohodlné televizní křeslo FLORIDA, které vám zpříjemní pochmurné večery. Jakmile se do něj zaboříte a naladíte svůj oblíbený program, už se vám nebude chtít vstávat. Tak je na sezení příjemné. Čalounění moderní sametovou látkou, která je hebká na dotek a zároveň velmi odolná. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody TV křesla FLORIDA

  • Moderní design
  • Masivní polstrování
  • Čalounění odolnou sametovou látkou
  • Polohování dle potřeby
  • Výsuvná podnožka
  • Výhodná cena

O vaše maximální pohodlí se postará masivní polstrování. A aby byl relax perfektní, křeslo si můžete nastavit do polohy, která vám v danou chvilku nejvíce vyhovuje. Chcete si číst? Sledovat film? Nebo snad si zdřímnout? Směle do toho.

Příjemný bonus představuje výsuvná podnožka, na níž si odpočinou bolavé nohy. Její vysunutí je opravdu snadné a fyzicky nenáročné, stejně jako polohování samotného křesla. To ocení zejména senioři.

Parametry

Šířka sedu: 56 cm
Hloubka sedu: 50 cm
Výška sedu: 46 cm
Barva: Šedá
Styl: Moderní
Materiál sedáku: Látka
Šířka (cm): 70
Hloubka (cm): 95
Výška (cm): 92
Nosnost (kg): 120