Plastová jídelní židle Stima PARIS – bez područek, stohovatelná

K vyzkoušení na prodejně


Jednoduchá stabilní jídelní židle Stima PARIS z kvalitního 100% ekologicky odbouratelného plastu v několika barevných variantách je vhodná pro použití v místnostech i venku. Nosnost 110 kg, záruka 2 roky. Více >>
Výrobce: Stima. Kód produktu: 24000109

890 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Antracite Arancio Bianco Rosso/P Moka Verde mela

ks

Jednoduchá stabilní jídelní židle Stima PARIS z kvalitního 100% ekologicky odbouratelného plastu v několika barevných variantách je vhodná pro použití v místnostech i venku. Nosnost 110 kg, záruka 2 roky.

Hlavní výhody plastové jídelní židle bez područek Stima PARIS

  • Odolný a k přírodě šetrný materiál greenpol
  • Nadčasové provedení
  • Výběr z řady svěžích barev

Univerzální plastovou židli bez područek v sympatickém svěžím vzhledu oceníte doma, v kanceláři, kavárně, ale i na terase, zahradě či během venkovního posezení v restauraci. Je velmi lehká, váží něco málo přes 3 kg, unese však až 110 kg, navíc je snadno stohovatelná a perfektně skladná.

Díky plastu zvanému greenpol, z něhož je vyrobena, je velmi odolná. Tento materiál totiž zachovává svou barvu i užitné vlastnosti, které jsou stejné jako u polypropylenu. Ovšem díky použité technologii snižuje greenpol spotřebu běžného polypropylenu až o 45 %, a výrazně tak přispívá k péči o životní prostředí, navíc je ze 100 % recyklovatelný. 

Parametry

Hloubka
51
Nosnost
110 kg
Područky
Bez područek
Šířka
48
Stohovatelná
Ano
Výška
80
Výška sedu
43
Zařazení
Plastové
Záruka
24 měsíců
*}