-29% Akční cena do 30. 11.
113 bodů do věrnostního systému

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem KEFA si ho ale může dovolit prakticky každý. Masivní polstrování v kombinaci s chytrou elektronikou z něj dělají perfektní kus nábytku, který vám dopřeje relax přesně podle představ. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců. Více

Kód produktu: 39040004

5 690 Kč s DPH
Běžná cena 7 990 Kč, Ušetříte 29% (2 300 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
BéžováHnědá

ks

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem KEFA si ho ale může dovolit prakticky každý. Masivní polstrování v kombinaci s chytrou elektronikou z něj dělají perfektní kus nábytku, který vám dopřeje relax přesně podle představ. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody masážního polohovatelného křesla KEFA

  • Intuitivní elektrické ovládání
  • O váš komfort se stará 8 masážních programů
  • Intenzitu masáže si zajistíte dvěma stupni síly
  • Nastavení masáže beder, zad či stehen
  • Možnost polohování, výsuvná podnožka pro ještě větší pohodlí
  • Čalounění odolnou a na dotek příjemnou látkou

Zbavte se bolesti zad, uvolněte ztuhlé svaly nebo jen relaxujte, stačí se usadit do prostorného křesla a zapomenout na stres a trable. Relaxační křeslo KEFA má elektrické ovládání s 8 masážními programy, které mají 2 stupně intenzity. Nastavit si můžete masáž beder, zad či stehen.

Masážní křeslo je potaženou kvalitní čalounickou látkou, která je odolná, velmi příjemná na omak a navíc se velmi snadno čistí (stačí navlhčený hadřík a nečistota je pryč). Křeslo má nosnost až 150 kg.

Parametry:

Rozměry [cm]: 81 x 95 x 93 (š x h x v)

Rozměr sedáku (š/h) 53 × 54 cm, výška sedu 46 cm 

Výška opěradla 63 cm, výška područek 58 cm

Hmotnost: 45 kg