-30%
111 bodů do věrnostního systému

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem KEFA si ho ale může dovolit prakticky každý. Masivní polstrování v kombinaci s chytrou elektronikou z něj dělají perfektní kus nábytku, který vám dopřeje relax přesně podle představ. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců. Více

Kód produktu: 39040004

5 590 Kč s DPH
Běžná cena 7 990 Kč, Ušetříte 30% (2 400 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
BéžováHnědá

ks

Mít osobního maséra, to je drahý špás pro horních deset tisíc. S relaxačním křeslem KEFA si ho ale může dovolit prakticky každý. Masivní polstrování v kombinaci s chytrou elektronikou z něj dělají perfektní kus nábytku, který vám dopřeje relax přesně podle představ. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody masážního křesla KEFA

  • Intuitivní elektrické ovládání
  • O váš komfort se stará 8 masážních programů
  • Intenzitu masáže si zajístít dvěma stupni síly
  • Masáž se vypne po 15 nebo 30 minutách

Masážní křeslo KEFA je čalouněno potahem v imitaci broušené kůže v béžové nebo hnědé barvě. Křeslo má elektrické ovládání s 8 masážními programy, které mají 2 stupně intenzity (masáž se automaticky vypne po 15 nebo 30 minutách). Zbavte se bolesti zad, uvolněte ztuhlé svaly nebo jen relaxujte, stačí se usadit do prostorného křesla a zapomenout na stres a trable.

Pokud hledáte křeslo, které vám po práci zajistí příjemný večer, je KEFA ideální volba. Po příchodu z práce se nemusíte manuálně o nic starat, díky elektrickému ovládání budete jen relaxovat a odpočívat. Žijeme v uspěchané době, kdy na sebe nemáme čas, proto bychom každou volnou vteřinu měli věnovat regeneraci. Na ovladači si nastavíte intenzitu a jen si uživáte masáž. Křeslo je potaženo broušenou kůží, která je měkká a prodyšná. Mezi velké plusy patří na dotyk příjemný sametový povrch. 

Parametry:

Rozměry [cm]: 81 x 95 x 93 (š x h x v)

Rozměr sedáku (š/h) 53 × 54 cm, výška sedu 46 cm 

Výška opěradla 63 cm, výška područek 58 cm

Hmotnost: 45 kg