139 bodů do věrnostního systému

Kancelářská židle, opěrák vysoký, nastavitelná opěrka hlavy čalouněná, synchronní mechanika SYS s bočním nastavením tuhosti, nastavení výšky opěráku UP-DOWN, kříž nylon černý, kolečka, plynový píst, cena bez područek. Více

Výrobce: LD seating Kód produktu: 14000278

6 958 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
D1008D2036D3012D4011D4017D6003D6016D6098D7008D7048D8010D8033
12-BR-209
Pogumovaná kolečka 12-RMPlastová kolečka 12-R

Na zakázku - Jedná se o zakázkovou výrobu. Toto zboží bude vyrobeno dle přání zákazníka po úhradě zálohové faktury.

Model LYRA 237-SYS je kancelářská židle s vysokým čalouněným opěrákem, který je prodloužen nastavitelnou hlavovou opěrkou. Opěrák je vybaven systémem UP-DOWN, který umožňuje snadné nastavení výšky opěráku. Dále je vybaven synchronní mechanikou SYS, plynovým pístem pro nastavení výšky sedu, černým nylonovým křížem, a kolečka můžete zvolit podle povrchu buďto plastová na koberec, či gumová na tvrdé podlahy.

Série Lyra je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele, a přitom v sobě odrážela přívětivý a svěží design. Co se týká technických parametrů židle, je vybavena mnoha funkcemi, jež je možné nalézt pouze u židlí vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který spolu s výškově stavitelným opěradlem, popřípadě hlavovou opěrkou a výškově stavitelnými područkami zabezpečuje správnou ergonomii sezení každého uživatele.

Při výběru ergonomie sezení je nejpříznivější volbou synchronní mechanismus. Mezi funkce, které jsou do něho zakomponované, patří nastavení výšky sedáku, individuální nastavení mechanismu dle hmotnosti uživatele, 5 pozic blokace úhlu opěradla nebo neblokovaný plynulý synchronní pohyb opěradla a sedadla.

Samozřejmostí je možnost čalounění židle do velkého množství potahových materiálů.


Synchronní mechanika SYS

Tento mechanismus zajišťuje ideální ergonomické sezení. Odpor mechaniky lze nastavit podle hmotnosti uživatele. Dvě páky v mechanismu slouží k nastavení výšky sedáku a ovládání synchronního pohybu sedáku a opěráku. Nabízí možnost dokoupení posuvu a náklonu sedáku. Standardně umožňuje aretovat polohu v pěti polohách.


Základní varianta obsahuje:

  • Čalounění: Dino, Florida
  • Područky: Ne
  • Podhlavník: Ano
  • Mechanika: SYS
  • Kříž: Nylonový černý
  • Kolečka: Gumová, nebo plastová

Kompletní možnosti konfigurace této židle zadejte do poptávky.

Obrázek je pouze orientační.

Uvedená cena platí pro základní variantu.

Hloubka 59
Modelová řada LYRA
Nosnost 120 kg
Područky Možnost dokoupení
Šířka 64
Stohovatelná Ne
Výška 117-138
Výška sedu 42-52
Lyra_catalogue (pdf, 1.1 MB)
Odesláním poptávky potvrzujete, že jste seznámeni s Informacemi o zpracování osobních údajů.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná