-10% Doprava zdarma
75 bodů do věrnostního systému Prodloužená záruka Český výrobek

Vůbec nejprodávanější ergonomický model od boskovické firmy LD Seating. Lyra 207-SY nabízí nadstandarní dílenské zpracování, synchronní mechaniku, nastavení výšky opěráku systémem up-down a čalounění populární látkou Dino. Perfektní židle nejen na domácí použití, ale i pro náročnou kancelářskou práci. Záruka 5 let. Nosnost 120 kg. Více

Výrobce: LD seating Kód produktu: 14000988

3 779 Kč s DPH
Původní cena 4 199 Kč, Ušetříte 10% (420 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Výškově stavitelné BR-207PevnéBez područek
PlastovýHliníkový leštěný F40-N6
Pogumovaná kolečka 12-RMPlastová kolečka 12-R

Rychlá dodávka (4–6 dní)
ks

Vůbec nejprodávanější ergonomický model od boskovické firmy LD Seating. Lyra 207-SY nabízí nadstandarní dílenské zpracování, synchronní mechaniku, nastavení výšky opěráku UP DOWN a čalounění populární látkou Dino. Perfektní židle nejen na domácí použití, ale i pro náročnou kancelářskou práci. Záruka 5 let. Nosnost 120 kg.

Hlavní výhody kancelářské židle LD Seating LYRA 207-SY

  • Perfektní poměr cena/výbava
  • Synchronní mechanismus pro ideální ergonomii sezení
  • Nastavení výšky opěráku UP DOWN
  • Čalounění opěráku i sedáku
  • Rychlé dodání
  • Česká výroba
  • Prodloužená záruka na 5 let

Série Lyra je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele, a přitom v sobě odrážela přívětivý a svěží design. Co se týká technických parametrů, je židle vybavena mnoha funkcemi, jež je možné nalézt pouze u židlí vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který zabezpečuje spolu s výškově stavitelným opěradlem správnou ergonomii sezení.

Židli dodáváme v rychlé expedici, takže ji lze jen minimálně konfigurovat. Vybrat si můžete model s područkami či bez nebo zvolit klasický plastový či leštěný hliníkový kříž. 

Parametry:

Minimální výška sedáku 42 cm
Maximální výška sedáku 55 cm
Minimální výška 93 cm
Maximální výška 114 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm