Kancelářská ergonomická židle LD Seating LYRA 207-SY – černá


Vůbec nejprodávanější ergonomický model od boskovické firmy LD Seating. Lyra 207-SY nabízí nadstandarní dílenské zpracování, synchronní mechaniku, nastavení výšky opěráku systémem up-down a čalounění populární látkou Dino. Perfektní židle nejen na domácí použití, ale i pro náročnou kancelářskou práci. Záruka 5 let. Nosnost 120 kg. Více >>
Výrobce: LD seating. Kód produktu: P00852

4 099 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Výškově stavitelné BR-207 Pevné Bez područek
Plastový Hliníkový leštěný F40-N6

Rychlá dodávka (4–6 dní)
ks

Vůbec nejprodávanější ergonomický model od boskovické firmy LD Seating. Lyra 207-SY nabízí nadstandarní dílenské zpracování, synchronní mechaniku, nastavení výšky opěráku systémem up-down a čalounění populární látkou Dino. Perfektní židle nejen na domácí použití, ale i pro náročnou kancelářskou práci. Záruka 5 let. Nosnost 120 kg.

Hlavní výhody kancelářské židle LD Seating LYRA 207-SY

  • Perfektní poměr cena/výbava
  • Synchronní mechanismus pro ideální ergonomii sezení
  • Nastavení výšky opěráku systémem up-down
  • Čalounění opěráku i sedáku
  • Rychlé dodání
  • Česká výroba
  • Prodloužená záruka na 5 let

Série Lyra je navržena tak, aby splnila všechny požadavky uživatele, a přitom v sobě odrážela přívětivý a svěží design. Co se týká technických parametrů, je židle vybavena mnoha funkcemi, jež je možné nalézt pouze u židlí vyšší kategorie. Funkčním centrem židle je synchronní mechanismus, který spolu s výškově stavitelným opěradlem zabezpečuje správnou ergonomii sezení.

Židli dodáváme v rychlé expedici, takže ji lze jen minimálně konfigurovat. Vybrat si můžete model s područkami či bez nebo zvolit klasický plastový či leštěný hliníkový kříž. 

Parametry:

Minimální výška sedáku 42 cm
Maximální výška sedáku 55 cm
Minimální výška 93 cm
Maximální výška 114 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm

*}