Novinka Doprava zdarma
180 bodů do věrnostního systému Prodloužená záruka Český výrobek

Manažerské křeslo X4 od české firmy Emagra nabízí vysoký komfort sezení a naplňuje všechny možnosti regulace, které lze od moderního ergonomického křesla očekávat. Červená záda a podhlavník, sedák černý. Pouze v této konfiguraci. Nosnost 130 kg, záruka 5 let. Více

Výrobce: EMAGRA Kód produktu: 1000001

Produkt již není v nabídce

Manažerské křeslo X4 od české firmy Emagra nabízí vysoký komfort sezení a naplňuje všechny možnosti regulace, které lze od moderního ergonomického křesla očekávat. Červená záda a podhlavník, sedák černý. Pouze v této konfiguraci. Nosnost 130 kg, záruka 5 let.

Hlavní výhody kancelářské židle Emagra X4

 • Hloubkový posun sedáku
 • Regulovatelná ergonomická opěrka hlavy
 • Výškově stavitelný opěrák zad z nylonu s elastickou síťovinou
 • Regulovatelné 4D područky –
 • Sedák z nylonové bezpečnostní struktury
 • Synchronní mechanika 5polohová

Křeslo X4 je dostatečně velké, ale přitom svými liniemi vyvážené a bude příjemným zvýrazněním Vašeho interiéru. Pohodlí zaručuje nová synchronní mechanika firmy Donati s možností aretace v 5 pozicích, kde tuhost předpětí přítlaku opěráku dle hmotnosti uživatele jednoduše zregulujete z místa sedícího samostatnou kličkou.

Sedák s injektovanou nehořlavou pěnou do formy je ergonomicky tvarovaný, příjemně tuhý a má možnost regulace do hloubky. Opěrák je výškově regulovatelný systémem up-down, samostatně odpružený plastovými lamelami.

Křeslo má opěrkou hlavy s dostatečnou možností nastavení jak výšky, tak sklonu. Područky jsou ve standardu 4D regulovatelné s měkčenou polyuretanovou pěnou na dotykové části. Pětiramenný kříž z nylonu s kolečky o průměru 60 mm.

Parametry:

Výška
 • 106-122 cm
Výška sedáku
 • 44-54 cm
Šířka
 • 71 cm
Hloubka
 • 63 cm
Šířka sedáku
 • 50 cm
Hloubka sedáku
 • 58 cm


5 tipů, jak správně vybrat židli

5 tipů, jak správně vybrat židli

Vybrat kancelářskou židli přes internet se jeví jako ta nejjednodušší věc na světě. Přece jen stačí pár kliků. Není to pravda. Aby vám židle skutečně sedla a cítili jste se v ní pohodlně, je důležité mít na paměti několik zásadních bodů. Co vám to přinese? To nejdůležitější: komfortní sezení a záda, která nebolí.


Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Plánujete nákup kancelářské židle, ale netušíte, jestli vybrat mechaniku synchronní, houpací nebo asynchronní? A že vlastně nevíte, v čem se liší? V našem článku, kde popisujeme tři základní typy mechanik, se dozvíte vše důležité. A zároveň budete mít konečně jasno, jak vybrat židli k vaší maximální spokojenosti.


5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon.