-14%
93 bodů do věrnostního systému Prodloužená záruka Český výrobek

Moderní kancelářská židle od výrobce Antares pro široké použití, která splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Velké možnosti nastavení nabízí optimální řešení pro nejnáročnější uživatele. Čalounění černou látkou Dora, v základu bez područek. Prodloužená záruka na 5 let, nosnost 130 kg. Více

Výrobce: Antares Kód produktu: 04000056

4 699 Kč s DPH
Běžná cena 5 439 Kč, Ušetříte 14% (740 Kč)
Upřesněte výběr produktu
Područky BR06Bez područek

Doba výroby 3-4 týdny
ks

Moderní kancelářská židle od výrobce Antares pro široké použití, která splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení. Velké možnosti nastavení nabízí optimální řešení pro nejnáročnější uživatele. Čalounění černou látkou Dora, v základu bez područek. Prodloužená záruka na 5 let, nosnost 130 kg.

Hlavní výhody kancelářské židle Antares Syn Omnia 1850

  • Synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy
  • Opěrák se síťovinou a výškově nastavitelnou bederní výztuhou
  • Výškově nastavitelný opěrák
  • Sedák ze studené pěny
  • Rychlé dodání
  • Nosnost 130 kg
  • Záruka 5 let

Pokud hledáte špičkovou ergonomickou židli, je Syn Omnia 1850 skvělá volba. Model od firmy Antares nabízí mimořádný poměr cena/výbava.  V základu najdete synchronní mechaniku s 5násobnou aretací, výškově stavitelný opěrák s mechanickým uzamykáním a sedák ze studené pěny.

K dokonalému pohodlí přispívá zádová část čalouněná samonosnou síťovinou a výškově nastavitelná bederní opěra. Židli nabízíme s černým opěrákem a černým sedákem s látkou Dora (foto je pouze ilustrační). K židli lze dokoupit měkčené a výškově nastavitelné područky.

Parametry:

Celková výška
127-137 cm
Hloubka sedáku
45 cm
Výška sedáku
46-56 cm
Nosnost
130 kg
Šířka
49 cm