-28% Ihned k odeslání
65 bodů do věrnostního systému

Krásný jídelní set Tonat v minimalistickém designu dává důkaz, že i za malý peníz lze stylově vybavit kuchyň, jídelnu či restauraci. Sestava obsahuje obdelníkový stůl a dvě lavice, které k němu perfektně ladí. Moderní materiál MDF slibuje odolnost a dlouhou životnost. Záruka 24 měsíců. Více

Kód produktu: 39000778

Produkt již není v nabídce

Krásný jídelní set Tonat v minimalistickém designu dává důkaz, že i za malý peníz lze stylově vybavit kuchyň, jídelnu či restauraci. Sestava obsahuje obdelníkový stůl a dvě lavice, které k němu perfektně ladí. Moderní materiál MDF slibuje odolnost a dlouhou životnost. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody jídelního setu TONAT

  • Minimalistický design
  • Moderní materiál, který slibuje odolnost
  • Výhodná cena
  • Možnost dokoupení sedáků

Pořídit za cenu jídelního stolu rovnou celou sestavu do kuchyně? S luxusním setem Tonat zjistíte, že to je prostě fakt. Interiér navíc dostane díky svěžímu provedení setu nový, moderní nádech. Vaše kuchyň budete zkrátka vypadat jako z katalogu, protože minimalismus frčí a lavice místo klasických židlí jsou něco, co nemá doma každý.

Obdelníkový stůl má rozměry 140×80×75 cm, takže je dostatečně velký i pro rodinu. Lavice nabízí parametry 140×37×40 cm, k nim si navíc můžete dokoupit postrované sedáky, aby se strávníkům pohodlně sedělo.

Parametry

Rozměry stolu:

Šířka 140 cm

Hloubka 80 cm

Výška 75 cm

Rozměry lavice:

Šířka 140 cm

Hloubka 37 cm

Výška 40 cm

Celková hmotnost sestavy:

78 kg

Materiál:

MDF