Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, ořech

-8%

139 bodů do věrnostního systému


Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v rustikálním provedení. Ladné linky setu z masivu dodají kuchyni na hřejivosti a měkké polstrování židlí s potahem proti oděru zajistí strávníkům dokonalé pohodlí. Záruka 24 měsíců. Více >>
Kód produktu: 05001053

6 990 Kč s DPH Běžná cena 7 590 Kč, Ušetříte 8% (600 Kč)

Poslední 3 kusy
ks

Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v rustikálním provedení. Ladné linky setu z masivu dodají kuchyni na hřejivosti a měkké polstrování židlí s potahem proti oděru zajistí strávníkům dokonalé pohodlí. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody jídelního setu 1 + 4 v rustikálním stylu - masiv, ořech

  • Nadčasový design
  • Set komplet z masivu
  • Čalouněné židle
  • Výhodná cena

Nádherně si zařídit kuchyň nebylo nikdy snazší. A levnější. Jídelní set 1 +4 v rustikálním provedení je sladěný jako od bytového designéra, díky nadčasovému designu se navíc bude vyjímat v téměř jakékoliv interiéru. Což znamená, že jej bez obav můžete pořídit jako dárek pro oslavence či novomanžele.

Jídelní set se skládá ze čtyř židlí a jednoho obdélníkového stolu. Židle, nohy stolu i samotná deska jsou vyrobeny z masivu kaučukového dřeva v univerzálním barevném provedení ořech.

Rozměry stolu: Výška 74 cm, šířka 120 cm a hloubka 75 cm.

Rozměry židle: Výška 94 cm, šířka sedu 46 cm, hloubka sedu 41 cm a výška sedu 48 cm.

*}