Doprava zdarma v případě platby předem
47 bodů do věrnostního systému Český výrobek Sleva 2 % při platbě příkazem Zakázková výroba

Jednoduchá židle v retro stylu se díky barevnému provedení může stát výrazným interiérovým doplňkem. Zádovou část tvoří sedm ručně broušených tyčí, držících ohýbanou opěrku. Jedná se o jednu z nejprodávanějších židlí z portfolia značky TON. Ideální nejen do jídelen, ale i restaurací či kaváren. Záruka 24 měsíců. Obvyklá doba dodání je 3–5 týdnů. Výroba na míru (zvolit lze barvu moření). Více

Výrobce: TON Kód produktu: 31000009

2 370 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
BlackBuk naturalCoffeeDark wengeDark ChocolateGraniteHoneyNougatWhite powder
Filcový (dřevěná podlaha)Plastový (dlažba)Kovový (koberec)Bez kluzáků

Doba dodání 3-5 týdny
ks

Jednoduchá židle v retro stylu se díky barevnému provedení může stát výrazným interiérovým doplňkem. Zádovou část tvoří sedm ručně broušených tyčí, držících ohýbanou opěrku. Jedná se o jednu z nejprodávanějších židlí z portfolia značky TON. Ideální nejen do jídelen, ale i restaurací či kaváren. Záruka 24 měsíců. Obvyklá doba dodání je 3–5 týdnů. Výroba na míru (zvolit lze barvu moření).

Hlavní výhody jídelní dřevěné židle TON IRONICA

  • Čistý design ideální do tradičních i moderních kuchyní
  • Odolná konstrukce z bukového dřeva
  • Poctivá česká výroba
  • Barva dřeva na přání

Abyste si dosyta vychutnali každé stolování, nenajdete k jídelnímu stolu lepší židli nežli tu z masivního dřeva. Je pevná, robustní, nevrže a dodává pocit jistoty, že vydrží takřka cokoliv. Buk navíc patří k tradičnímu českému materiálu na výrobu nábytku, budete tak mít doma kousek přírody. 

Poctivá dřevěná židle TON IRONICA s klasickými křivkami a elegantními nohami se bude vyjímat u každého jídelního stolu, dojem ale udělá také v restauracích nebo veřejných prostorech. Díky možnosti výběru barvy moření ji s interiérem dokonale sladíte. Jedná se o zakázkovou výrobu – židle bude vyrobena na míru.

Parametry: Hmotnost: 3,5 kg, celkový výška 84,5 cm, výška sedu 45 cm, rozměr sedáku 41x40 cm.