Doprava zdarma v případě platby předem
53 bodů do věrnostního systému Český výrobek Sleva 2 % při platbě příkazem Zakázková výroba

Odolná dřevěná jídelní židle IDEAL 311 488 v naprosto klasickém designu, který znaly i vaše babičky. Nadčasová klasika vhodná jak do kuchyně či jídelny, tak do restaurace nebo kavárny. Kvalita od tradičního českého výrobce TON. Záruka 24 měsíců. Obvyklá doba dodání je 3–5 týdnů. Výroba na míru (zvolit lze barvu moření dle přání). Více

Výrobce: TON Kód produktu: 31000040

2 690 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
BlackBuk naturalCoffeeDark wengeDark ChocolateGraniteHoneyNougatWhite powder
Filcový (dřevěná podlaha)Plastový (dlažba)Kovový (koberec)Bez kluzáků

Doba výroby 6 až 8 týdnů
ks

Odolná dřevěná jídelní židle IDEAL 311 488 v naprosto klasickém designu, který znaly i vaše babičky. Nadčasová klasika vhodná jak do kuchyně či jídelny, tak do restaurace nebo kavárny. Kvalita od tradičního českého výrobce TON. Záruka 24 měsíců. Obvyklá doba dodání je 3–5 týdnů. Výroba na míru (zvolit lze barvu moření dle přání).

Hlavní výhody jídelní dřevěné židle TON IDEAL 311 488

  • Klasické provedení vhodné do všech interiérů
  • Odolná dřevěná konstrukce
  • Poctivá česká výroba

Kuchyňská židle TON IDEAL je zhotovená z kvalitního bukového dřeva, které lze na přání namořit do několika krásných odstínů. Židle je velmi stabilní, je proto vhodná do domácností i do zátěžových prostor, například jídelen a restaurací.

Jde o tradiční model jídelní dřevěné židle od české společnosti TON, který si oblíbili zákazníci díky praktičnosti a nadčasovosti. Jedná se o zakázkovou výrobu – židle bude vyrobena na míru.

Parametry: váha 4,6 kg, hloubka sedáku 40 cm, šířka sedáku 40 cm, výška sedáku 46 cm, celková výška 84 cm.