PC hra zdarma
89 bodů do věrnostního systému

Moderní herní židle BILGI s houpacím mechanismem přináší pohodlné sezení pro nadšené hráče počítačových her. Skládá se z tvarované zádové opěrky a sedáku, dále pak z plastových područek, které dodávají maximální pohodlí. Je vhodné pro umístění jak v domácnosti, tak ve firmách, kde zcela jistě splní požadavky na kvalitu sezení. Nosnost 150 kg. Závodní PC hra DiRT Rally zdarma (Steam klíč). Více

Kód produktu: 18000350

4 480 Kč s DPH
Doba dodání 10-12 pracovních dní
ks

Moderní herní židle BILGI s houpacím mechanismem přináší pohodlné sezení pro nadšené hráče počítačových her. Skládá se z tvarované zádové opěrky a sedáku, dále pak z plastových područek, které dodávají maximální pohodlí. Součástí židle je plynový píst, díky kterému je výškově nastavitelná. Nosnost 150 kg. Závodní PC hra DiRT Rally zdarma (Steam klíč). 

Hlavní výhody herní židle BILGI 

  • Dva odmímatelné polštářky v ceně
  • Nastavitelné područky
  • Houpací mechanismus
  • Polohovací zádová opěrka
  • Výsoká nosnost

Židle je postavena na pětiramenném kříži v provedení černozelený plast a je vybavena opěrkou hlavy, bederní opěrkou a nastavitelnými područkami. Je čalouněna v ekokůži, v barevném provedení černá/zelená a dovybavena dvěma pohodlnými a odnímatelnými polštářky ve stejném barevném provedení, které slouží k podepření hlavy a beder.

Parametry produktu

Rozměry (ŠxHxV): 62x78x120-130 cm

Nastavitelná výška sedu: 45-55 cm

Hloubka sedu: 50 cm

Šířka sedu: 50 cm

Výška zádové opěrky: 78 cm

Šířka zádové opěrky: 50 cm

Maximální nosnost: 150 kg

Hmotnost: 18 kg

TOP 5 herních židlí s nejlepším poměrem cena / výkon

TOP 5 herních židlí s nejlepším poměrem cena / výkon

Ať už na PC hrajete Fifu, Kingdom Come nebo třeba obyčejnou hopsačku, tak kromě hbitých prstů potřebujete i komfort. A to bez dobré herní židle jednoduše nejde. Ale kterou pořídit? Pokud máte napjatý rozpočet, tak jste tady správně. Vybrali jsme pro vás 5 herních kousků s nejlepším poměrem ceny a výkonu.