69 bodů do věrnostního systému Prodloužená záruka
Top Star

Židle SITNESS HALF BALL BASIC od německé firmy Topstar je první vůbec první balanční židle, která při sezení zároveň trénuje celé tělo. Sedák s integrovaným nafukovacím půlmíčem udržuje vaše záda při sezení v neustálém pohybu, díky čemuž trénujete svaly a zlešujete stabilitu těla. K dispozici několik variant čalounění. Prodloužená na 36 měsíců. Více

Výrobce: Top Star Kód produktu: 46000041

3 485 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ModráZelenáOranžová
Pogumovaná kolečka 12-RMPlastová kolečka 12-R

Dostupnost 5-7 pracovních dní
ks

Židle SITNESS HALF BALL BASIC od německé firmy Topstar je první vůbec první balanční židle, která při sezení zároveň trénuje celé tělo. Sedák s integrovaným nafukovacím půlmíčem udržuje vaše záda při sezení v neustálém pohybu, díky čemuž posilujete svaly a zlešujete stabilitu těla. K dispozici několik variant čalounění. Prodloužená na 36 měsíců.

Hlavní výhody SITNESS HALF BALL BASIC

  • židle, s níž trénujete celé tělo
  • půlmíč lze snadno vyjmout a využít jej jako cvičební pomůcku k procvičení břicha, noh a zad
  • sedák s integrovaným půlmíčem
  • díky zipu lze půlmíč vyndat a použít ho jako cvičební pomůcku pro posilování břicha, noh a zadku.
  • výška sezení je nastavitelná plynovým pístem s kruhovou páčkou umístěnou pod sedákem

Rozměry:

  • výška sezení: 53 - 66 cm
  • průměr sedáku: 40 cm

Potahové látky:

  • 100% polyester
  • 3D síťovina

5 tipů, jak správně vybrat židli

5 tipů, jak správně vybrat židli

Vybrat kancelářskou židli přes internet se jeví jako ta nejjednodušší věc na světě. Přece jen stačí pár kliků. Není to pravda. Aby vám židle skutečně sedla a cítili jste se v ní pohodlně, je důležité mít na paměti několik zásadních bodů. Co vám to přinese? To nejdůležitější: komfortní sezení a záda, která nebolí.


Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Plánujete nákup kancelářské židle, ale netušíte, jestli vybrat mechaniku synchronní, houpací nebo asynchronní? A že vlastně nevíte, v čem se liší? V našem článku, kde popisujeme tři základní typy mechanik, se dozvíte vše důležité. A zároveň budete mít konečně jasno, jak vybrat židli k vaší maximální spokojenosti.


5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon.