Doprava zdarma
384 bodů do věrnostního systému Prodloužená záruka Český výrobek

Moderní manažerské křeslo STRIPO 5352 se synchronním mechanismem české výroby pro uživatele, kteří mají kvalitu a komfort na prvním místě. Poctivá výroba od firmy Prowork, která stojí za unikátními zdravotními židlemi Therapia. Záruka 7 let. Nosnost 150 kg. Montáž zdarma. Ideální pro uživatele 160 až 185 cm a 70 až 130 kg. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000048

19 239 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
ZX80ZX92ZX93ZX94ZX91ZX90ZX81ZX82ZX85ZX88ZX89
ZX91ZX92ZX93ZX94ZX90ZX80ZX81ZX82ZX85ZX88ZX89
Plastová kolečka (měkká podlaha)Pogumovaná kolečka (tvrdá podlaha)Kluzáky

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

Moderní manažerské křeslo se synchronním mechanismem české výroby pro uživatele, kteří mají kvalitu a komfort na prvním místě. Poctivá výroba od firmy Prowork, která stojí za unikátními zdravotními židlemi Therapia. Záruka 7 let. Nosnost 150 kg. Montáž zdarma. Ideální pro uživatele 160 až 185 cm a 70 až 130 kg.

Hlavní výhody manažerského křesla Prowork STRIPO 5352

  • Ergonomické křeslo nejvyšší třídy
  • Synchronní mechanismus s aretací
  • Anatomická opěra zad
  • Vestavený podhlavník
  • Jemný zátěžový potah
  • Výškově stavitelné natáčecí područky
  • Kříž z chromované oceli
  • Možnost úpravy na míru
  • Nosnost 150 kg
  • Prodloužená záruka

Manažerské křeslo v nadčasovém designu, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jeho největší předností mimo klasické provedení je poctivé dílenské zpracování, o čemž svědčí záruka 7 let, a ergonomické prvky, které přispívají ke zdravému sezení. Na bytelnosti křeslu přidává kříž z pochromované oceli.

Součástí křesla Stripo 5352 jsou výškově stavitelné natáčecí 2D područky, anatomická opěra zad, synchronní mechanismus s aretací, vestavěný podhlavník nebo šroub, jímž můžete regulovat tuhost pohupu. To vše z něj dělá špičkový produkt, který vám zajistí perfektní a bezbolestné sezení na dlouhá léta.

Parametry:

Minimální výška sedáku
51 cm
Maximální výška sedáku
58 cm
Hmotnost
26 kg
Područky
ano
Minimální výška
124 cm
Maximální výška
131 cm
Šířka
52 cm, vč. područek 68 cm
Hloubka
46 cm

5 tipů, jak správně vybrat židli

5 tipů, jak správně vybrat židli

Vybrat kancelářskou židli přes internet se jeví jako ta nejjednodušší věc na světě. Přece jen stačí pár kliků. Není to pravda. Aby vám židle skutečně sedla a cítili jste se v ní pohodlně, je důležité mít na paměti několik zásadních bodů. Co vám to přinese? To nejdůležitější: komfortní sezení a záda, která nebolí.


Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Plánujete nákup kancelářské židle, ale netušíte, jestli vybrat mechaniku synchronní, houpací nebo asynchronní? A že vlastně nevíte, v čem se liší? V našem článku, kde popisujeme tři základní typy mechanik, se dozvíte vše důležité. A zároveň budete mít konečně jasno, jak vybrat židli k vaší maximální spokojenosti.


5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon.