188 bodů do věrnostního systému

Otočná ergonomická kancelářská židle na kolečkách JET (JT 711) výrobce RIM s pětiramenným plastovým křížem, synchronní mechanikou STE+ s možností aretace ve 3 polohách a protitlakem podle tělesné hmotnosti. Nosnost 120 kg. Záruka 60 měsíců. Více

Výrobce: RIM Kód produktu: 26000031

9 414 Kč s DPH
Na zakázku - Jedná se o zakázkovou výrobu. Toto zboží bude vyrobeno dle přání zákazníka po úhradě zálohové faktury.

Otočná ergonomická kancelářská židle na kolečkách JET (JT 711) výrobce RIM s pětiramenným plastovým křížem, synchronní mechanikou STE+ s možností aretace ve 3 polohách a protitlakem podle tělesné hmotnosti. Nosnost 120 kg. Záruka 60 měsíců.

Hlavní výhody ergonomické kancelářské židle na kolečkách RIM JET (JT 711)

  • Synchronní mechanika STE+ s protitlakem podle tělesné hmotnosti
  • Čalouněná PUR pěnou s textilním či koženým potahem
  • Záruka 5 let

Potřebám každého, kdo několik hodin denně prosedí u stolu, poslouží otočná ergonomická židle na kolečkách. Díky synchronní mechanice STE+, jejíž ovládací část není zakryta a je tak snadno ovladatelná, se uživatel bude cítit pohodlně celý den. Mechanika se přizpůsobí pohybům sedící osoby, lze ji přednastavit ve 3 polohách a umí také vytvářet protitlak podle tělesné hmotnosti v rozmezí 45–120 kg. Držák zádové opěry (tvořen dvěma konzolami) je rovněž součástí mechanismu a výrazně dotváří celkový design židle.

Sedák i opěradlo jsou čalouněné PUR pěnou s textilním či koženým potahem. Opěradlo lze výškově nastavit. Pětiramenný kříž o průměru 68 cm je plastový černý, kolečka o průměru 60 mm jsou tvrdá, brzděná a rovněž černá.

V ceně základní varianty nejsou područky ani opěrka hlavy. Tyto a další doplňky je možné dokoupit. Židle má nadstandardní pětiletou záruku. Jedná se o zakázkovou výrobu – židle bude vyrobena na míru na přání zákazníka.

Mechanika STE+
Záruka 60 měsíců
Odesláním poptávky potvrzujete, že jste seznámeni s Informacemi o zpracování osobních údajů.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná