Doprava zdarma Ihned k odeslání
244 bodů do věrnostního systému Sleva 2 % při platbě příkazem

Dětský rostoucí stůl Mayer RACING 32R2 18 v moderním jemném designu. Nadčasová bílá varianta s decentními šedými detaily rozjasní interiér studentského pokoje. Jednoduché ovládání a bohaté standardní vybavení podpoří úspěšnou cestu ke vzdělání vašeho školáka. Záruka 60 měsíců. Více

Výrobce: Mayer Kód produktu: 1900009

Produkt již není v nabídce

Dětský rostoucí stůl Mayer RACING 32R2 18 v moderním jemném designu. Nadčasová bílá varianta s decentními šedými detaily rozjasní interiér studentského pokoje. Jednoduché ovládání a bohaté standardní vybavení podpoří úspěšnou cestu ke vzdělání vašeho školáka. Záruka 60 měsíců.

Hlavní výhody dětského rostoucího stolu Mayer Racing 32R2 18

  • Moderní dynamický design
  • Bytelná konstrukce, která vydrží po celou školní docházku
  • Praktická opora zápěstí i velký výsuvný organizér pro školní pomůcky
  • Správné nastavení sklonu pracovní plochy podpoří zdravou pozici páteře

Chytrá konstrukce rostoucího stolu Mayer RACING se skládá ze dvou samostatných pracovních ploch. Pevná zadní plocha nabízí stabilně vodorovnou odkládací část a možnost doplnění o příslušenství – univerzální nadstavec (nejen pro učebnice a knížky) nebo stolní lampu. U přední bílé pracovní plochy lze jednoduše nastavit sklon. Jak praktické!

Bezpečný pohyb v okolí dětského rostoucího stolu zajišťují kvalitní oblé hrany a zakulacené rohy psací desky. Jistě oceníte, že správné nastavení sklonu pracovní plochy podpoří zdravou pozici páteře v důležitém období růstu dítěte. V základní výbavě je praktická opora zápěstí i velký výsuvný organizér pro školní pomůcky. 

Parametry: délka pracovní desky (120 cm), hloubka (75 cm), výška (58–75 cm).