169 bodů do věrnostního systému

Dětský rostoucí stůl Marouk KS 1 s kontejnerem je vychytaný stůl s nastavením výšky mezi 53,5 a 82,5 cm a délkou pracovní desky 120 cm. Pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky, lakovaná kovová konstrukce pak z hladkých čtyřhranných jeklů. Provedení bílá kostra, bílá deska a bílý kontejner. Záruka 24 měsíců. Více

Výrobce: Marouk Kód produktu: 46000055

Produkt již není v nabídce

Dětský rostoucí stůl Marouk KS 1 s kontejnerem je vychytaný stůl s nastavením výšky mezi 53,5 a 82,5 cm a délkou pracovní desky 120 cm. Pracovní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky, lakovaná kovová konstrukce pak z hladkých čtyřhranných jeklů. Provedení bílá kostra, bílá deska a bílý kontejner. Záruka 24 měsíců.

Hlavní výhody dětského rostoucího stolu Marouk KS 1 s kontejnerem

  • Plynulé a rychlé nastavení výšky pracovní plochy plyn. pístem
  • Jednoduchá obsluha pákou pod pracovní deskou
  • Kontejner se čtyřmi šuplíky na kolečkách
  • Moderní design vhodný do většiny interiérů
  • Příznivá cena

Dopřejte svým nejmenším moderní pracovní prostředí, díky němuž pro ně bude učení a psaní domácích úkolů hračka. Můžou stát nebo sedět podle toho, jak se jim to hodí, a tak předejít bolestem zad. Výšku pracovní desku, která je vyrobena z dřevotřísky, lze regulovat v rozmezí 53,5 až 82,5 cm. Samotná deska má délku 120 cm a hloubku 67,5 cm.

Ač se nejedná o elektricky stavitelný stůl, tak nastavení polohy desky je tak snadné, že to zvládnou bez potíží i děti díky plynovému pístu a páce pod pracovní deskou. Součástí stolu je i kontejner se čtyřmi šuplíky na kolečkách, kde si vaše děti můžou uložit školní potřeby. Stůl lze pořídit i ve variantě bílá kostra, pracovní deska buk a kontejner buk.