Doprava zdarma
120 bodů do věrnostního systému Český výrobek
Alba

Alba Fuxo je špičkový dětský rostoucí stůl s modrými prvky pro kluky, který je navržen s ohledem na moderní způsoby vzdělávání a získávání informací dnešních školáků. Poctivá česká výroba. Jedinečný design. Snadná obsluha. Záruka 5 let. Více

Výrobce: Alba Kód produktu: 02000409-02

6 038 Kč s DPH
Doba dodání 3-4 týdny
ks

Alba Fuxo je špičkový dětský rostoucí stůl s modrými prvky pro kluky, který je navržen s ohledem na moderní způsoby vzdělávání a získávání  informací dnešních školáků. Poctivá česká výroba. Jedinečný design. Snadná obsluha. Záruka 5 let.

Hlavní výhody dětského rostoucího stolu Alba Fuxo

  • Jednoduché nastavení výšky stolu kličkou
  • Naklápěcí část desky s pístem
  • Praktický věšák na aktovku na boku stolu
  • Bezpečnostní prvek proti přivření prstů
  • Zásuvka na dokumenty formátu A4 pod pracovní deskou

Pracovní deska dětského rostoucího stolu Alba FUXO s barevně zvýrazněnými hranami je vyrobena z bílého lamina s dekorem březového dřeva. Její tloušťka je 18 mm, takže je dostatečně bytelná. Obsluha je snadná a zvládne i prvňáček – nastavení výšky jde totiž hravě kličkou. Vhodným doplňkem ke stolu jsou rostoucí židle FUXO V-LINE, S-LINE či ARMY.

Stůl FUXO se chlubí několika praktickými vychytávkami, díky nimž bude pro školáka učení radost. Na boku stolu najdete praktický věšák na aktovku, pod pracovní deskou zásuvku na dokumenty formátu A4 a jistě oceníte i bezpečnostní prvek proti přivření prstů.