25 bodů do věrnostního systému

Elegantní dětská židle TAMSON na kolečkách, která vašim dětem padne do oka. Židle je otočná a výškově nastavitelná a je nabízíme ji v několika barevných variantách. Součástí židle je kříž v plastovém provedení a plastová kolečka na koberce. Dále pak sedák, který je potažený látkou, stejně jako zádová opěrka. Díky svému jednoduchému a příjemnému vhledu si ji vaši děti okamžitě zamilují. Více

Kód produktu: 18000298

1 250 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ŠedáModráOranžováZelená

Doba dodání 10-12 pracovních dní
ks

Elegantní dětská otočná židle TAMSON na kolečkách je ideální volbou jak do dětských či juniorských pokojů. Židle je vybavena páčkou pod sedákem, díky které si můžete nastavit výšku sezení.

Součástí židle je kříž v plastovém provedení a plastová kolečka na koberce černé barvy. Dále pak sedák, který je čalouněný látkou v různém barevném provedení a zádová opěrka stejné barvy. Pro maximální pohodlí je židle vybavena plastovými područkami. 

Díky svému jednoduchému a příjemnému vhledu si ji vaši děti okamžitě zamilují. Nosnost židle je 80 kg. 

Parametry dětské židle:

Rozměry (ŠxHxV): 55x48x82-94 cm
Výška sedu: 40-52 cm
Hloubka sedu: 40 cm
Hmotnost: 7,5 kg
Nosnost: 80 kg
Opěrka zad (ŠxV): 37x34 cm
Sedadlo (ŠxH): 44x40 cm
5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.