26 bodů do věrnostního systému

Moderní dětská židle SELVA na kolečkách je ideální volbou jak do dětských či juniorských pokojů. Židle je otočná a výškově nastavitelná , součástí židle je kříž v chromovém provedení a plastová kolečka na koberce. Dále pak sedák, který je potažen ekokůží a perforované opěradlo. Díky svému jednoduchému a příjemnému vhledu Vám padne okamžitě do oka. Více

Kód produktu: 18000295

1 320 Kč s DPH
Doba dodání 10-12 pracovních dní
ks

Moderní dětská otočná židle SELVA na kolečkách je ideální volbou jak do dětských či juniorských pokojů. Židle je vybavena páčkou pod sedákem, díky které si můžete nastavit výšku sezení.

Součástí židle je kříž v chromovém provedení a plastová kolečka na koberce černé barvy. Dále pak sedák, který je potažen ekokůží v barevném provedení šedá a perforované opěradlo stejné barvy.

Díky svému jednoduchému a příjemnému vhledu Vám padne okamžitě do oka. Nosnost 80 kg. 

Parametry dětské židle:

Rozměry (ŠxHxV): 40x40x74,5-86,5 cm
Nastavitelná výška sedu: 43-55 cm
Hloubka sedu: 38 cm
Šířka sedu: 40 cm
Výška zádové opěrky: 31 cm
Šířka zádové opěrky: 35,5 cm
Hmotnost: 5,8 kg
Nosnost: 80 kg
5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.