-23%
23 bodů do věrnostního systému

Dětská čalouněná židle na kolečkách JUNIOR PINK s možnosti nastavení výšky sezení vhodná jak do dětských či juniorských pokojů. Sedák je čalouněn v double mesh tkanině růžové barvy, opěradlo z růžové síťky zasazené do rámu a občalouněno eko kůži ve stejném barevném provedení. Součástí je kříž a píst v chromovém provedení a plastová kolečka na koberce. Nosnost 80 kg. Záruka 2 roky. Více

Kód produktu: 2700008-02

Produkt již není v nabídce

Dětská čalouněná židle na kolečkách JUNIOR PINK s možnosti nastavení výšky sezení vhodná jak do dětských či juniorských pokojů. Sedák je čalouněn v double mesh tkanině růžové barvy, opěradlo z růžové síťky zasazené do rámu a občalouněno eko kůži ve stejném barevném provedení. Součástí je kříž a píst v chromovém provedení a plastová kolečka na koberce. Nosnost 80 kg. Záruka 2 roky.

Podrobnosti:
Celková výška 89-99 cm
Hloubka sedu 43 cm
Kolečka pr.11 mm plastová
Nosnost 80 kg
Průměr kříže/mm 540
Šířka sedáku 46 cm
Výška sedu 42-52 cm

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.