K vyzkoušení na prodejně
43 bodů do věrnostního systému
Top Star

Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL, výškově variabilní pomocí plynového pístu. Nastavitelný opěrák do výšky i hloubky. Příjemný potah z 3D síťoviny. Lze objednat v několika barvách. Více

Výrobce: Top Star Kód produktu: 46000005

2 182 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Opěrný kruhBez opěrného kruhu
ČervenáModráZelenáŽlutáČernáOranžová
Pogumovaná kolečka (tvrdé podlahy)Plastová kolečka

Dostupnost 5-7 pracovních dní
ks

Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL, výškově variabilní pomocí plynového pístu. Nastavitelný opěrák do výšky i hloubky. Příjemný potah z 3D síťoviny. Lze objednat v několika barvách.

Hlavní výhody dětské rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL

  • Nastavitelný opěrák do výšky i hloubky
  • Nastavitelná bederní opěrka
  • Potah z 3D síťoviny

Investujte do kvalitní židle bez područek, která s vaším dítětem poroste. Během let ji snadno přizpůsobíte podle potřeby tak, aby dítě správně sedělo a nedeformovalo si páteř na příliš nízké či vysoké židli.

Pomocí plynového pístu lze nastavit výšku sedáku. Vysoký čalouněný opěrák je pružně uchycen s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou a ze zadní strany je krytý černým plastem. Výška a hloubka opěráku je také nastavitelná. Pohodlné sezení zajišťuje vzdušné čalounění z 3D síťoviny. Pro zvýšení komfortu doporučujeme nožní kolo na podpěru nohou.

Parametry:

Výšková nastavitelnost ano
Minimální výška sedáku 39 cm
Maximální výška sedáku 51 cm
Minimální výška 81 cm
Maximální výška 94 cm
Šířka 43 cm
Hloubka 39 cm
Potah z látky ano
Kříž/kostra plastový
Maximální nosnost 60 kg
Průměr čepu kolečka 10 mm

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.