-19%
48 bodů do věrnostního systému

Stylová dětská rostoucí židle na kolečkách RANDAL, která se hodí především pro školáky do 12 let. Nadčasový design, elegantní provedení a osvědčená konstrukce jsou největší předností této židličky pro děti. Nosnost 110 kg. Záruka 2 roky. Více

Kód produktu: 18000003

2 420 Kč s DPH
Běžná cena 2 990 Kč, Ušetříte 19% (570 Kč)
Doba dodání 10-12 pracovních dní
ks

Stylová dětská rostoucí židle na kolečkách RANDAL, která se hodí především pro školáky do 12 let. Nadčasový design, elegantní provedení a osvědčená konstrukce jsou největší předností této židličky pro děti. Nosnost 110 kg. Záruka 2 roky.

Hlavní přednosti dětské rostoucí židle RANDAL

  • Ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák
  • Výškově nastavitelný opěrák, který lze posunovat i dopředu a dozadu
  • Výplň z kvalitního molitanu
  • Osvědčená konstrukce
  • Skvělý poměr cena/výkon

Dětská rostoucí židle RANDAL má kvalitní potah z ekokůže, která je odolná a lehce se udržuje. Skvrny od kakaa nebo koly bez problémů odstraníte vlhkým hadříkem. Zádová část je ze síťoviny, která zabraňuje nadměrnému pocení. Kolečka jsou plastová na koberce.

Sedák a opěrák mají ergonomický tvar, aby se vašim nejmenším příjemně sedělo a nebolela je záda. Díky osvědčené zádové kovové konstrukci můžete nastavovat výšku opěráku podle toho, jak dítě roste. Zároveň jej lze posunovat i dopředu a dozadu. Je tak velký předpoklad, že židle mu vydrží většinu školní docházky.

Parametry:

Výška sedu 48-58 cm

Hloubka sedu 53 cm

Výška židle 82–107 cm

Hmotnost 16 kg

Nosnost 110 kg

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.