Doprava zdarma Český výrobek
191 bodů do věrnostního systému Montáž zdarma Prodloužená záruka Zapůjčení zdarma Sleva 2 % při platbě příkazem

S THERAPIA ENERGY S PRO 1110 máte jistotu, že vaši nejmenší získají při sezení správné návyky a předejdou bolesti zad a problémům s páteří. Jedinečná rostoucí židle na kolečkách od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Vhodná pro děti od 6 let a velmi malé postavy (120–155 cm, 20–60 kg). Černá kostra, nosnost 100 kg. Záruka 7 let. Více

Výrobce: Prowork Kód produktu: 25000001

9 559 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
AX 60 (černá)AX 61 (šedá)AX 63 (béžová)AX 82 (tmavě hnědá)AX 66 (červená)AX 68 (modrá)AX 71 (oranžová)AX 73 (žluto-zelená)AX 74 (jasně zelená)AX 75 (světle modrá)AX 76 (fialová)
Područky 2D (plastové)Bez područek
KMP (plastová)KTP (tvrdý povrch)

Na zakázku s dobou dodání 2–3 týdny
ks

S THERAPIA ENERGY S PRO 1110 máte jistotu, že vaši nejmenší získají při sezení správné návyky a předejdou bolesti zad a problémům s páteří. Jedinečná rostoucí židle na kolečkách od českého výrobce Prowork splňuje díky klinickému testování kritéria pro zdravé sezení. Vhodná pro děti od 6 let a velmi malé postavy (120–155 cm, 20–60 kg). Černá kostra, nosnost 100 kg. Záruka 7 let.

Hlavní výhody rostoucí zdravotní židle na kolečkách pro děti THERAPIA S PRO 1110

  • Unikátní rostoucí židle české výroby
  • Patentovaný systém biozón, jež pomáhají tělu udržet správnou polohu
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Moderní mechanika FLEXI
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 7 let

THERAPIA ENERGY S PRO 1110 představuje špičkovou rostoucí židli na kolečkách pro děti a velmi malé postavy za dostupnou cenu. V základní výbavě najdete pružinový extramalý sedák s odlehčenou přední hranou, extrajemný potah AX (100% polyester, otěruvzdornost: 110 000 cyklů), černý kříž, nízký píst a kolečka KTP. Některé prvky lze upravit na míru (kolečka, píst, područky, barva potahu).

Židle je vybavena moderní mechanikou FLEXI, s níž lze nastavit tuhost a posuv sedáku vzad a vpřed. Díky tomu, že se jedná o rostoucí židli, se můžete spolehnout na to, že ji vaše dítě bude používat po celou dobu školní docházky.

Vůbec největší výhoda této terapeutické dětské židle na zakázku je originální tvar sedáku a opěry. V těchto částech jsou speciální výstupky, tzv. biozóny, které pomáhají udržet správnou polohu sedícího dítěte. Unikátní systém biozón prošel klinickým testováním, a tak splňuje kritéria pro zdravé a ergonomické sezení.

Rostoucí zdravotní dětská židle THERAPIA ENERGY S PRO 1110 svými vlastnostmi koriguje zdravé sezení jako osobní terapeut. Navíc jsou při aktivním sedu pozorovatelné pozitivní změny v oblasti tělesných a duševních funkcí. Například zlepšení držení těla, duševní stability prostřednictvím úpravy dýchání nebo lepší prokrvení těch částí těla, které byly při nesprávném rozložení zátěže v trvalém útlaku.

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.