19 bodů do věrnostního systému

Dětská čalouněná židle MESH na kolečkách s možnosti nastavení výšky sezení je vhodná jak do dětských či juniorských pokojů. Sedák je čalouněn v tkanině černé barvy, opěradlo oranžovou síťkou. Součástí je kříž černé barvy v plastovém provedení a plastová kolečka na koberce stejné barvy. Nosnost 70 kg. Více

Kód produktu: 18000259

990 Kč s DPH
Doba dodání 10-12 pracovních dní
ks

Dětská čalouněná židle MESH na kolečkách s možnosti nastavení výšky sezení je vhodná jak do dětských či juniorských pokojů. Sedák je čalouněn v tkanině černé barvy, opěradlo oranžovou síťkou. Součástí je kříž černé barvy v plastovém provedení a plastová kolečka na koberce stejné barvy. Nosnost 70 kg. 

Parametry dětské židle:

Rozměry (ŠxHxV): 39x49x78-90 cm

Nastavitelná výška sedu: 40-52 cm

Hloubka sedu: 38cm

Nosnost: 70 kg

Hmotnost: 5,7 kg

Opěrka zad (ŠxV): 39x35 cm

Sedadlo (ŠxH): 40x38 cm

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.