-13% K vyzkoušení na prodejně
19 bodů do věrnostního systému

Nevšední dětská knihovna LILY je vhodná do dětských pokojů pro vaše ratolesti, tak i do školek či dětských koutků.Je vyráběná z MDF desky v barevném provedení červená/modrá/zelená/žlutá. Součástí knihovny jsou 3 police, kam si mohou vaše děti odkládat nejen své knihy, ale i své hračky. Více

Kód produktu: 39001747

999 Kč s DPH
Běžná cena 1 150 Kč, Ušetříte 13% (151 Kč)
Doba dodání 5–7 dní
ks

Nevšední dětská knihovna LILY je vhodná do dětských pokojů pro vaše ratolesti, tak i do školek či dětských koutků.Je vyráběná z MDF desky v barevném provedení červená/modrá/zelená/žlutá.

Součástí knihovny jsou 3 police, kam si mohou vaše děti odkládat nejen své knihy, ale i své hračky. Vzdálenost od podlahy k první polici je 24 cm. Díky svému vzhledu je velkým lákadlem pro malé děti. 

Parametry dětské židle:

Rozměry [cm] 48 × 24 × 70 (š x h x v)
Baleno KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 27 × 9 × 50 cm)
Hmotnost 5 kg
Materiál Lamino a ostatní
5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

5 dětských rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/zpracování

Vybrat ideální dětskou židli pro školáka, to může být pořádná fuška. Nabídka je totiž široká a jen málokdo se v ní zorientuje tak, aby koupil přesně to, co jeho dítku pomůže ke zdravým zádům a lepším výsledkům ve škole. Nelehkou práci jsme tak odvedli za vás a vybrali 5 rostoucích židlí s nejlepším poměrem cena/dílenské zpracování. Na rozdíl od klasických otočných modelů nabízí větší možnosti nastavení, skvělou ergonomii a je pravděpodobné, že vydrží dítěti až do deváté třídy.