NAŠE POSLÁNÍ A VIZE

Ve studiu židlí a nábytku Marouk, s.r.o. nabízíme již od roku 2009 komplexní služby v oblasti sezení a vybavení jídelen a kanceláří nábytkem. Pomáháme tak svým klientům odborné poradenství při výběru sedacího nábytku do jeho prostor s ohledem na vzhled i zdravotní hledisko.

V našem showroomu si můžete vyzkoušet více než 200 židlí všeho druhu. Vyberete si čalounění nebo moření dřeva ze vzorníků. Každý materiál vidíte v reálných barvách a můžete si i vyzkoušet jeho strukturu. Náš speciálně proškolený a zkušený personál vám pomůže s výběrem a konfigurací židle. Dále zde najdete vzorový kancelářský nábytek, jako jsou stoly a skříně. Samozřejmostí jsou vzorníky barevných dekorů a obrázkové katalogy. I s výběrem kancelářského nábytku vám poradí naši specialisté.

Vysoká kvalita, kterou ve studiu židlí a nábytku Marouk poskytujeme, je dána stabilním zázemím, dlouholetou praxí a profesionálním přístupem. Neustálým vzděláváním zaměstnanců, sledováním trendů na mezinárodních výstavách v Německu a Itálii, přinášíme aktuální styly a moderní trendy do naší prodejny.

Spokojení zákazníci, kteří se k nám vrací, jsou pro nás tou nejlepší odměnou a dobrou vizitkou. Např. Nitto Denko, Skypicker, Vinospol, Ferona, JumpPark, Phoenix, Clever Maps, Mendelova univerzita atd.

Současně provozujeme internetový obchod kupzidle.cz, jehož hlavní přednosti jsou široký sortiment, výhodné ceny, snadné vrácení a rychlé doručení zboží. V jeho nabídce najdete převážně zahraniční výrobky, jež vynikají skvělým poměrem cena / dílenské zpracování.

CO NABÍZÍME

  • Odborné poradenství při výběru židlí a nábytku
  • Zapůjčení vzorků pouze na základě složené kauce, neúčtujeme půjčovné
  • Možnost návrhu kanceláře včetně vizualizace
  • Záruční a pozáruční servis
  • Vlastní dopravu po Brně a okolí
  • Výměnu pístů, montáž nábytku a židlí, výnos zboží
  • Prodej náhradních dílů ke zboží z naší nabídky

VÝROBCI

Do naší nabídky zařazujeme produkty ověřených a kvalitních výrobců, převážně českých, italských nebo německých. Vyhledáváme pro naše zákazníky pěkné, designové a moderní židle, které uspokojí našeho zákazníka vzhledem, kvalitou i cenou.

Najdete u nás židle např. těchto výrobců:

LD seating, RIM, Alba, Antares, Form design, TON, UP-ON, Prowork, Stima, Office Pro, Bestuhl atd.

Kancelářský nábytek je u nás zastoupen těmito značkami:

HOBIS, Exner, Mias a zakázkovou výrobou dle přání zákazníka.