NAŠE POSLÁNÍ A VIZE

Ve studiu židlí a nábytku Marouk, s.r.o. nabízíme již od roku 2009 komplexní služby v oblasti sezení a vybavení jídelen a kanceláří nábytkem. Zajišťujeme tak svým klientům odborné poradenství při výběru sedacího nábytku do jeho prostor s ohledem na vzhled i zdravotní hledisko.

Vysoká kvalita, kterou ve studiu židlí a nábytku Marouk poskytujeme, je dána stabilním zázemím, dlouholetou praxí a profesionálním přístupem. Neustálým vzděláváním zaměstnanců, sledováním trendů na mezinárodních výstavách v Německu a Itálii, přinášíme aktuální styly a moderní trendy do naší prodejny.

ZÁKAZNÍCI

Spokojení zákazníci, kteří se k nám vrací, jsou pro nás tou nejlepší odměnou a dobrou vizitkou. Např. Nitto Denko, Skypicker, Vinospol, Ferona, JumpPark, Phoenix, Clever Maps, Mendelova univerzita atd.

VÝROBCI

Do naší nabídky zařazujeme produkty ověřených a kvalitních výrobců, převážně českých, italských nebo německých. Vyhledáváme pro naše zákazníky pěkné, designové a moderní židle, které uspokojí našeho zákazníka vzhledem, kvalitou i cenou.

Najdete u nás židle např. těchto výrobců:

LD seating, RIM, Alba, Antares, Form design, TON, Pedrali, UP-ON, Gabon, Sedus atd.

Kancelářský nábytek je u nás zastoupen těmito značkami:

HOBIS, Exner, Rauman a zakázkovou výrobou, kterou nabízíme díky našim šikovným a zkušeným stolařům.