Ukončení výluky na Cejlu

Vážení zákazníci, do prodejny Marouk se opět dostanete bez komplikací, už v sobotu totiž končí dopravní omezení na Cejlu.


Nábytek Hobis a Exner od 1. září zdraží

Potřebujete vybavit kancelář? Tak teď je ideální čas! Jen do konce srpna totiž platí stávající ceny u nábytku Hobis a Exner. Od 1. září totiž dojde k nárůstu cen u obou značek o 15 procent.


Oprava tramvajové trati a omezení linek 2 a 4 + info pro motoristy

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v ulici Cejl se k nám nedostanete linkami 2 a 4 (zastávka Tkalcovská). Náhradní dopravu zajistí mimořádná linka x11. Omezení platí od soboty 29. června do pátku 30. srpna. Komplikace čekají i automobilisty, kteří musí z Cejlu odbočit na Radlas, pak na Plynárenskou a následně Tkalcovskou. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert.


Uzavírka Cejlu

Vážení zákazníci, kvůli uzavírce Cejlu se Vám cesta do Marouku mírně zkomplikuje. Ale žádné strachy, stále se k nám dostanete a navíc fungujeme bez omezení. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert, případně před naším skladem. MHD jezdí jako doposud.


TON nově v naší nabídce

Hledáte poctivý nábytek a židle české výroby? Vsaďte na osvědčenou kvalitu od firmy TON. Vybrané produkty najdete na našem eshopu včetně cen, v případě dotazů na další produkty, které jsme do nabídky nezařadili nebo u nich neuvedli cenu, nás nevájte kontaktovat v poptávkovém formuláři nebo prostřednictvím chatu.


Herní židle a křesla DXRACER nově v naší nabídce

Na eshopu kupzidle.cz si od teď můžete pořídit i populární herní židle DXRACER, které si oblíbili díky jedinečného designu hráči PC her i teenageři. K dispozici jsou židle z několika sérií (King, Racing, Drifting, Iron) a u všech je doprava zdarma. Garantujeme nejlepší ceny.


Hledáme posilu do našeho týmu

Láká Vás obchod a chcete ukázat své schopnosti? Do našeho týmu hledáme schopného a výkonného člověka na pozici MANAŽER PRODEJE, který bude odpovědný za prodej v naší prodejně a vzorkovně v Brně.