Vánoční otevírací doba kamenné prodejny

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2022
Pátek 23. 12. 9–16 h
Pondělí 26. 12. ZAVŘENO
Úterý 27. 12. 9–17 h
Středa 28. 12. 9–16 h
Čtvrtek 29. 12. 9–⁠16 h
Pátek 30. 12. ZAVŘENO

Výprodej v kamenné prodejně

Zastavte se do naší kamenné prodejny v Brně na Cejlu a ulovte si super kousek do kanceláře, kuchyně nebo obýváku. Jedná se o výprodej vystavených vzorků, na něž získáte slevu až 50 % z původní ceny.


Uzavřená prodejna a výdejna e-shopu

Vážení zákazníci,

v pátek 1. dubna máme uzavřenou prodejnu i výdejnu e-shopu z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, v úterý 22. února otevíráme náš showroom v Brně na Cejlu výjimečně až v 10:00. Děkujeme za pochopení.

Uzavřený showroom

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale jeden den se bez nás musíte obejít. V pátek 8. října míří náš tým do továrny kancelářských židlí společnosti RIM v Otrokovicích, kde pro vás vybereme nové vzorky. Znamená to tak, že showroom bude tento den uzavřený. Nakupovat ale můžete z pohodlí domova na e-shopu KupŽidle.cz, který bude fungovat bez omezení.


Platba kartou u přepravní společnosti FOFR

Vážení zákazníci, u přepravní společnosti FOFR, kterou využíváme, můžete nově využít při doběrečném i platbu kartou. Společnost vybavila řidiče mobilními platebními terminály, což znamená, že lze úhradu zboží provést pohodlně elektronicky.


Otevíráme showroom

V pondělí 10. května opět otevíráme náš showroom v Brně na Cejlu, kde najdete více než 200 vzorků k vyzkoušení. A přichystali jsme pro vás i několik novinek. Tak třeba stylová skandinávská křesílka, zahradní nábytek nebo židle pro počítačové hráče. Ve vzorkovně si ale samozřejmě můžete osedět a osahat i zdravotní nebo ergonomické kancelářské židle, které vám představí náš tým specialistů. Těšíme se na vaši návštěvu!

Showroom jsme uzavřeli, výdejna zboží je v provozu

Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením vlády v souvislosti s pandemií koronaviru jsme nuceni od čtvrtka 22. 10. dočasně uzavřít náš showroom. Stále však můžeme bez omezení nakupovat v e-shopu www.kupzidle.cz a případně využít i naši výdejnu zboží, která je otevřená a kde si můžete vyzvednout zboží. Leží hned vedle naší prodejny, otevírací doba je totožná jako u showroomu.

Rekonstrukce prodejny

Vážení zákazníci, pokud plánujete navštívit v nejbližší době náš showrooom v Brně na Cejlu a vybrat si novou židli nebo nábytek do kanceláře, tak svou návštěvu neodkládejte. Od pondělí 17. srpna do pondělí 31. srpna bude prodejna uzavřená kvůli rekonstrukci. Znovu tak otevřeme v úterý 1. září. Věříme, že nové prostředí se vám bude líbit.


Inventura

Vážení zákazníci, v pondělí 8. června bude naše kamenná prodejna v Brně na Cejlu zavřená kvůli inventuře. V dalších dnech už platí standardní otevírací doba. Děkujeme za pochopení.


Výdejna e-shopu funguje bez omezení

Vážení zákazníci, prodejna Marouk bude kvůli vládnímu nařízení v příštích dnech uzavřená, své zboží si ale můžete vyzvednout ve výdejně e-shopu, který funguje bez omezení.

Konec výluky

Vážení zákazníci, dostat se k nám do Marouku bude zase jednodušší. V pátek 29. 11 je totiž poslední den výluky Zábrdovický most. Mimo jiné to znamená, že většina linek se vrací na své původní trasy. Více zde: http://bit.ly/KonecVýluky


Ukončení výluky na Cejlu

Vážení zákazníci, do prodejny Marouk se opět dostanete bez komplikací, už v sobotu totiž končí dopravní omezení na Cejlu.


Oprava tramvajové trati a omezení linek 2 a 4 + info pro motoristy

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v ulici Cejl se k nám nedostanete linkami 2 a 4 (zastávka Tkalcovská). Náhradní dopravu zajistí mimořádná linka x11. Omezení platí od soboty 29. června do pátku 30. srpna. Komplikace čekají i automobilisty, kteří musí z Cejlu odbočit na Radlas, pak na Plynárenskou a následně Tkalcovskou. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert.


Uzavírka Cejlu

Vážení zákazníci, kvůli uzavírce Cejlu se Vám cesta do Marouku mírně zkomplikuje. Ale žádné strachy, stále se k nám dostanete a navíc fungujeme bez omezení. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert, případně před naším skladem. MHD jezdí jako doposud.


TON nově v naší nabídce

Hledáte poctivý nábytek a židle české výroby? Vsaďte na osvědčenou kvalitu od firmy TON. Vybrané produkty najdete na našem eshopu včetně cen, v případě dotazů na další produkty, které jsme do nabídky nezařadili nebo u nich neuvedli cenu, nás nevájte kontaktovat v poptávkovém formuláři nebo prostřednictvím chatu.


Herní židle a křesla DXRACER nově v naší nabídce

Na eshopu kupzidle.cz si od teď můžete pořídit i populární herní židle DXRACER, které si oblíbili díky jedinečného designu hráči PC her i teenageři. K dispozici jsou židle z několika sérií (King, Racing, Drifting, Iron) a u všech je doprava zdarma. Garantujeme nejlepší ceny.