Rekonstrukce prodejny

Vážení zákazníci, v termínu od 17. do 21. června bude naše brněnská prodejna uzavřená z důvodu rekonstrukce. Provoz eshopu i osobní odběry ve výdejně jsou bez omezení. Děkujeme za pochopení. Na vaši návštěvu se opět těšíme v pondělí 24. června.


Uzavřený showroom

Vážení zákazníci, od 29. března do 2. dubna bude naše kamenná prodejna uzavřená z důvodu inventury. Provoz e-shopu zůstává bez omezení. Děkujeme za pochopení.


Novinky v showroomu

Vážení zákazníci, nově si u nás můžete vyzkoušet (a případně zapůjčit) hned čtyři modely zdravotních židlí Therapia od české značky Prowork. Konkrétně typy Energy+, Body+ Evo, Sense a Body+. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Vánoční provoz

Vážení zákazníci, kamenná prodejna a výdejna jsou přes vánoční období uzavřeny. Kolegové vám budou opět k dispozici 2. ledna. Provoz e-shopu zůstává bez omezení.


Uzavřená kamenná prodejna

Vážení zákazníci,

v pátek 17. listopadu máme vzhledem ke státnímu svátku uzavřenou kamennou prodejnu. Provoz e-shopu zůstává bez omezení. Navštívit nás opět můžete v pondělí 20. listopadu. Děkujeme za pochopení.


Showroom funguje bez omezení

Vážení zákazníci, naše prodejna je pro vás otevřená i po dobu oprav fasády na budově. Navštívit nás můžete během naší otevírací doby:
Pondělí: 9–17 h
Úterý: 9–17 h
Středa: 9–17 h
Čtvrtek: 9–17 h
Pátek: 9–16 h


Uzavřený showroom v pátek 7. 7.

Vážení zákazníci, v pátek 7. července je náš showroom z technických důvodů uzavřený. E-shop funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení.


Změna otevírací doby ve středu 24. 5.

Vážení zákazníci, ve středu 24. května budeme naši kamennou prodejnu otevírat z technických důvodů až ve 12:30. Děkujeme za pochopení.


Změna otevírací doby na prodejně

Vážení zákazníci, od dubna dochází ke změně otevírací doby kamenné prodejny. Kromě pondělí pro vás budeme otevírat až od 12:00. Zároveň upozorňujeme, že 3. dubna máme z důvodu inventury zavřeno.

Nová otevírací doba od 4. 4. 
Pondělí: 9–17 h
Úterý: 12–17 h 
Středa: 12–17 h
Čtvrtek: 12–17 h
Pátek: 12–17 h 

Nové vzorky na prodejně

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nové vzorky v podobě kancelářských židlí i relax křesel, které si můžete osedět a v případě zájmu i zapůjčit. Více info v horním menu v záložce "k vyzkoušení na prodejně".


Vánoční otevírací doba kamenné prodejny

OTEVÍRACÍ DOBA VÁNOCE 2022
Pátek 23. 12. 9–16 h
Pondělí 26. 12. ZAVŘENO
Úterý 27. 12. 9–17 h
Středa 28. 12. 9–16 h
Čtvrtek 29. 12. 9–⁠16 h
Pátek 30. 12. ZAVŘENO

Výprodej v kamenné prodejně

Zastavte se do naší kamenné prodejny v Brně na Cejlu a ulovte si super kousek do kanceláře, kuchyně nebo obýváku. Jedná se o výprodej vystavených vzorků, na něž získáte slevu až 50 % z původní ceny.


Uzavřená prodejna a výdejna e-shopu

Vážení zákazníci,

v pátek 1. dubna máme uzavřenou prodejnu i výdejnu e-shopu z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, v úterý 22. února otevíráme náš showroom v Brně na Cejlu výjimečně až v 10:00. Děkujeme za pochopení.

Uzavřený showroom

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale jeden den se bez nás musíte obejít. V pátek 8. října míří náš tým do továrny kancelářských židlí společnosti RIM v Otrokovicích, kde pro vás vybereme nové vzorky. Znamená to tak, že showroom bude tento den uzavřený. Nakupovat ale můžete z pohodlí domova na e-shopu KupŽidle.cz, který bude fungovat bez omezení.


Platba kartou u přepravní společnosti FOFR

Vážení zákazníci, u přepravní společnosti FOFR, kterou využíváme, můžete nově využít při doběrečném i platbu kartou. Společnost vybavila řidiče mobilními platebními terminály, což znamená, že lze úhradu zboží provést pohodlně elektronicky.


Otevíráme showroom

V pondělí 10. května opět otevíráme náš showroom v Brně na Cejlu, kde najdete více než 200 vzorků k vyzkoušení. A přichystali jsme pro vás i několik novinek. Tak třeba stylová skandinávská křesílka, zahradní nábytek nebo židle pro počítačové hráče. Ve vzorkovně si ale samozřejmě můžete osedět a osahat i zdravotní nebo ergonomické kancelářské židle, které vám představí náš tým specialistů. Těšíme se na vaši návštěvu!

Showroom jsme uzavřeli, výdejna zboží je v provozu

Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením vlády v souvislosti s pandemií koronaviru jsme nuceni od čtvrtka 22. 10. dočasně uzavřít náš showroom. Stále však můžeme bez omezení nakupovat v e-shopu www.kupzidle.cz a případně využít i naši výdejnu zboží, která je otevřená a kde si můžete vyzvednout zboží. Leží hned vedle naší prodejny, otevírací doba je totožná jako u showroomu.

Rekonstrukce prodejny

Vážení zákazníci, pokud plánujete navštívit v nejbližší době náš showrooom v Brně na Cejlu a vybrat si novou židli nebo nábytek do kanceláře, tak svou návštěvu neodkládejte. Od pondělí 17. srpna do pondělí 31. srpna bude prodejna uzavřená kvůli rekonstrukci. Znovu tak otevřeme v úterý 1. září. Věříme, že nové prostředí se vám bude líbit.


Inventura

Vážení zákazníci, v pondělí 8. června bude naše kamenná prodejna v Brně na Cejlu zavřená kvůli inventuře. V dalších dnech už platí standardní otevírací doba. Děkujeme za pochopení.

Další