Showroom jsme uzavřeli, výdejna zboží je v provozu

Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením vlády v souvislosti s pandemií koronaviru jsme nuceni od čtvrtka 22. 10. dočasně uzavřít náš showroom. Stále však můžeme bez omezení nakupovat v e-shopu www.kupzidle.cz a případně využít i naši výdejnu zboží, která je otevřená a kde si můžete vyzvednout zboží. Leží hned vedle naší prodejny, otevírací doba je totožná jako u showroomu.

Rekonstrukce prodejny

Vážení zákazníci, pokud plánujete navštívit v nejbližší době náš showrooom v Brně na Cejlu a vybrat si novou židli nebo nábytek do kanceláře, tak svou návštěvu neodkládejte. Od pondělí 17. srpna do pondělí 31. srpna bude prodejna uzavřená kvůli rekonstrukci. Znovu tak otevřeme v úterý 1. září. Věříme, že nové prostředí se vám bude líbit.


Inventura

Vážení zákazníci, v pondělí 8. června bude naše kamenná prodejna v Brně na Cejlu zavřená kvůli inventuře. V dalších dnech už platí standardní otevírací doba. Děkujeme za pochopení.


Výdejna e-shopu funguje bez omezení

Vážení zákazníci, prodejna Marouk bude kvůli vládnímu nařízení v příštích dnech uzavřená, své zboží si ale můžete vyzvednout ve výdejně e-shopu, který funguje bez omezení.

Konec výluky

Vážení zákazníci, dostat se k nám do Marouku bude zase jednodušší. V pátek 29. 11 je totiž poslední den výluky Zábrdovický most. Mimo jiné to znamená, že většina linek se vrací na své původní trasy. Více zde: http://bit.ly/KonecVýluky


Ukončení výluky na Cejlu

Vážení zákazníci, do prodejny Marouk se opět dostanete bez komplikací, už v sobotu totiž končí dopravní omezení na Cejlu.


Oprava tramvajové trati a omezení linek 2 a 4 + info pro motoristy

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v ulici Cejl se k nám nedostanete linkami 2 a 4 (zastávka Tkalcovská). Náhradní dopravu zajistí mimořádná linka x11. Omezení platí od soboty 29. června do pátku 30. srpna. Komplikace čekají i automobilisty, kteří musí z Cejlu odbočit na Radlas, pak na Plynárenskou a následně Tkalcovskou. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert.


Uzavírka Cejlu

Vážení zákazníci, kvůli uzavírce Cejlu se Vám cesta do Marouku mírně zkomplikuje. Ale žádné strachy, stále se k nám dostanete a navíc fungujeme bez omezení. Zdarma se dá zaparkovat před prodejnou Albert, případně před naším skladem. MHD jezdí jako doposud.


TON nově v naší nabídce

Hledáte poctivý nábytek a židle české výroby? Vsaďte na osvědčenou kvalitu od firmy TON. Vybrané produkty najdete na našem eshopu včetně cen, v případě dotazů na další produkty, které jsme do nabídky nezařadili nebo u nich neuvedli cenu, nás nevájte kontaktovat v poptávkovém formuláři nebo prostřednictvím chatu.


Herní židle a křesla DXRACER nově v naší nabídce

Na eshopu kupzidle.cz si od teď můžete pořídit i populární herní židle DXRACER, které si oblíbili díky jedinečného designu hráči PC her i teenageři. K dispozici jsou židle z několika sérií (King, Racing, Drifting, Iron) a u všech je doprava zdarma. Garantujeme nejlepší ceny.


Hledáme posilu do našeho týmu

Láká Vás obchod a chcete ukázat své schopnosti? Do našeho týmu hledáme schopného a výkonného člověka na pozici MANAŽER PRODEJE, který bude odpovědný za prodej v naší prodejně a vzorkovně v Brně.