Pořídit kancelářskou židli pro home office, aby vám práce z obýváku nebo pracovny šla hezky od ruky jako v kanceláři, se může zdát stejně "náročné" jako nákup ingrediencí na nedělní oběd. Ale není to tak. Co výška sedu? A co šířka židle? A který mechanismus vybrat? S odpověďmi se trápit nemusíte. Vybrali jsme pro vás spolehlivé ergonomické modely, které jsou ideální pro 8hodinové sezení. Pro lepší přehlednost je najdete v kategoriích dle výšky uživatele. V dalších kategoriích si můžete prohlédnout vhodné kancelářské stoly nebo zvýhodněné kancelářské sety.

5 tipů, jak správně vybrat židli

5 tipů, jak správně vybrat židli

Vybrat kancelářskou židli přes internet se jeví jako ta nejjednodušší věc na světě. Přece jen stačí pár kliků. Není to pravda. Aby vám židle skutečně sedla a cítili jste se v ní pohodlně, je důležité mít na paměti několik zásadních bodů. Co vám to přinese? To nejdůležitější: komfortní sezení a záda, která nebolí.


Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Plánujete nákup kancelářské židle, ale netušíte, jestli vybrat mechaniku synchronní, houpací nebo asynchronní? A že vlastně nevíte, v čem se liší? V našem článku, kde popisujeme tři základní typy mechanik, se dozvíte vše důležité. A zároveň budete mít konečně jasno, jak vybrat židli k vaší maximální spokojenosti.


5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon.