Logo Bradop

Firma BRADOP působí na trhu již 18 let. Za tuto dobu jsme toho díky Vám hodně dokázali. 
Rozšířili jsme vlastní výrobu, dovážíme nábytek i z jiných zemí. Všechen náš sortiment je skladem, případně s krátkou čekací lhůtou. 

Nejvyšší jakost: profesionální přístup, vysoký standard výroby a také cesta k dokonalosti v každé etapě obchodního procesu jsou pro nás nejdůležitější při spolupráci s obchodními partnery.

Dlouhodobá perspektiva: nezajímají nás krátkodobé zisky ani krátkodobé vztahy. Podle nás jedině dlouhodobá spolupráce může být základem přínosných vztahů budovaných na základě důvěry a vzájemného porozumění. Proto investujeme svůj čas, abychom dosáhli oboustranné spokojenosti a povzbudili jak své partnery, tak i klienty a také sebe samotné.

Individuální přístup: jsme si jistí, že ačkoliv žijeme v době internetové a multimediální komunikace, tak přímý kontakt mezi lidmi bude vždy velmi důležitý. Proto klademe důraz na osobní setkání s každým naším obchodním partnerem i klientem. Naši zástupci, kteří Vás navštěvují, jsou schopni Vám zodpovědět na všechny dotazy a poskytnout Vám veškerou pomoc a všechen servis. 

Inovace: jsme pyšní na náš nábytek. Kromě nejnovějších technologií výroby a používání těch nejnovějších materiálů se snažíme dát našemu nábytku rovněž i duši, aby ještě lépe vyhovoval různým potřebám našich klientů.