5 tipů, jak správně vybrat židli

5 tipů, jak správně vybrat židli

Vybrat kancelářskou židli přes internet se jeví jako ta nejjednodušší věc na světě. Přece jen stačí pár kliků. Není to pravda. Aby vám židle skutečně sedla a cítili jste se v ní pohodlně, je důležité mít na paměti několik zásadních bodů. Co vám to přinese? To nejdůležitější: komfortní sezení a záda, která nebolí.

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Mechaniky židlí: V čem se liší a kterou si vybrat?

Plánujete nákup kancelářské židle, ale netušíte, jestli vybrat mechaniku synchronní, houpací nebo asynchronní? A že vlastně nevíte, v čem se liší? V našem článku, kde popisujeme tři základní typy mechanik, se dozvíte vše důležité. A zároveň budete mít konečně jasno, jak vybrat židli k vaší maximální spokojenosti.

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

5 kancelářských židlí s nejlepším poměrem cena/výkon

Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon.

„Nejezte, nežijte a neseďte blbě!“

„Nejezte, nežijte a neseďte blbě!“

Učí a radí. A pomáhá lidem se zdravotními problémy. Před tabulí nebo v ordinaci jej ale nenajdete. Marek Pavelka je školitel zdravého sezení firmy Marouk a odborník na židle a kancelářský nábytek. V oboru se pohybuje už od začátku 90. let minulého století. „Nápad, že budu školit firmy a jednotlivce, jak nastavit židli a jak správně sedět, jsem dostal před deseti lety,“ říká Pavelka, který poskytuje odborné poradenství pro firmy i jednotlivce zcela zdarma.