Soutěž k 10. narozeninám firmy Marouk

Kulatiny se musí pořádně oslavit! Už v srpnu bude mít naše firma Marouk (provozovatel e-shopu KupŽidle.cz) krásných 10 let, a proto jsme pro vás připravili speciální „narozeninové menu“ – letní soutěž s názvem Vyfoť židli, vyhraj židli. Jak napovídá její název, těšit se můžete na nový kousek do vaší kanceláře nebo pracovny. A pozor, vyhrává každý, vážně každý!

A co pro výhru musíte udělat? Pravidla jsou prostá: do 9. září 2019 nám zaslat na e-mail marketing@marouk.cz jakoukoliv fotografii z dovolené, výletu, procházky, na které je…. ano, židle!

Kreativitě se meze nekladou. Může jít o snímek židlí romantické kavárny, momentku z vaší siesty na pláži nebo jakýkoliv objekt, který designem židli třeba jen připomíná. Je to jen a jen na vás. Inspirovat se můžete například u fotografie vpravo.

Už za samotné zaslání fotografie od nás automaticky dostanete voucher na nákup v hodnotě 100 Kč. Hodnotnější výhry vás čekají v závislosti na tom, jak si fotografie povedou u našeho publika na Facebooku, kam všechny snímky umístíme.

Platit budou následující pravidla:

  • Fotografie s nejvíce lajky – voucher v hodnotě 500 Kč + tričko od výrobce herních křesel E-Blue.
  • Fotografie s druhým největším počtem lajků – voucher v hodnotě 350 Kč + tričko od výrobce herních křesel E-Blue.
  • Fotografie s třetím největším počtem lajků – voucher v hodnotě 250 Kč + tričko od výrobce herních křesel E-Blue.

Nejúspěšnější snímky (vybere náš tým) zároveň postoupí do finále, ve kterém se bude hrát o úplně novou kancelářskou židli Novello White od české značky Antares v hodnotě 2 625 Kč. Vítěze vybereme a vyhlásíme na konci září 2019.

Kam fotky poslat? marketing@marouk.cz

Do kdy se hraje? Do 9. září 2019.

Kdy vyhlásíme vítěze hlavní ceny? 30. září.