Říká se, že co je levné, to není dobré. V případě kancelářských židlí, které jsme vybrali, přesto platí otřepané heslo za málo peněz hodně muziky. Pokud plánujete nákup židle a máte omezený rozpočet, jistě vám náš výběr přijde vhod. Všechny židle jsou do sedmi tisíc korun a mají skvělý poměr cena/výkon. Jak se níže přesvědčíte, také u levných modelů lze najít výbavu, kterou mnohdy nemají ani výrazně dražší židle.

NERO XXL

Najít na trhu prostornou a mohutnou kancelářskou židli, která bude pohodlná i vysokým či silnějším uživatelům, může být mnohdy oříšek. Pokud však sáhnete po modelu NERO XXL, zajisté vás nezklame.

Hlavní výhody ergonomické židle NERO XXL

 • Rozměry pro prostorově výraznější uživatele až do 200 cm a 150 kg
 • Nastavitelný podhlavník i područky
 • Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
 • Stabilní ocelový kříž

Židle zaujme hlavně svojí prostorností, s šířkou sedu až 53 cm. Díky tomu je perfektní volbou pro uživatele s větší postavou, kterým poskytne ergonomickou podporu pomáhající udržet správný tvar zad. A to díky bederní opěrce, nastavitelné opěrce hlavy i područkám. Židle je vybavená synchronním mechanismem s vícepolohovou aretací. Dlouholetou stabilitu pak má zajištěnou díky ocelovému kříži, navíc doplněného o pogumovaná kolečka, která jsou vhodná na všechny typy podlah.

Model NERO XXL umí být skvělou podporou i těm nejnáročnějším zákazníkům. Zvládne vám pohodlně sloužit i při 8hodinové práci, jak se na kancelářskou ergonomickou židli sluší.

ERGO PLUSKancelářská ergonomická židle ERGO PLUS — černá, nosnost 150 kg

Kvalitní dílenské zpracování, nadčasový design, ergonomické a balanční prvky pro optimální sed. Židle ERGO PLUS je zárukou maximálního pohodlí v každé pracovně nebo kanceláři. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí investovat do dobré židle a za své peníze dostat i kýžený komfort.

Hlavní výhody ergonomické židle ERGO PLUS

 • Synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
 • Výškově nastavitelný záhlavník s kloubem, područky i bederní opěrka
 • Ocelový kříž
 • Posuvný sedák vpřed a vzad

Model se může pochlubit originálně řešeným zádovým opěrákem, jehož výrazně tvarovanou bederní část ocení zejména ženy. Její stylový vzhled oceníte nejen pohledem, ale i posezením, protože zajišťuje maximální komfort pro sedícího. Ve výbavě najdete i synchronní mechaniku s vícebodovou aretací a nastavitelnými opěrkami pod hlavu, bedra i ruce. Výhodou pak je posuvný sedák, díky kterému si můžete židli přizpůsobit své postavě.

Díky kvalitnímu potahu a ocelovému kříži je židle odolná a připravená vám pohodlně sloužit i při 8hodinové práci u počítače.

XPRO

Židle s fantastickou výbavou, která zaujme i náročného zákazníka. Model ze střední třídy zaujme nadčasovým designem a vzhledem ke svým četným funkcím také příjemnou cenovkou necelé čtyři tisíce korun.

Hlavní výhody ergonomické židle XPRO

 • Nastavitelné područky, opěrka hlavy i bederní opěrka
 • Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
 • Nadstandardní nosnost 150 kg
 • Kříž z leštěného hliníku

Co vyzdvihnout? Mimo jiné síťovaný opěrák, který oceníte hlavně v parných měsících, podhlavník nastavitelný úhlově i výškově, nastavitelnou bederní opěrku a 2D měkčené područky v ceně. Židli si tak můžete nastavit přesně podle sebe a přizpůsobit svojí postavě.

Moderní synchronní mechanismus, který je v židli zabudován, vám zajistí dynamický sed, který pomůže předejít bolavým zádům při dlouhé práci. Model XPRO  tak je ideální volbou do kanceláří a pracoven nejen firem, ale i domácností.

ERGO MAXKancelářská ergonomická židle ERGO MAX — černá, nosnost 150 kg

Konkurenci modelům vyšší třídy — bohatá výbava, nastavitelnost a prodloužená záruka. Funkčnost bohatě vyváží krapet vyšší cenovku a zejména poté, co na židli strávíte první pracovní směnu, nebudete litovat jediné utracené koruny.

Hlavní výhody ergonomické židle ERGO MAX

 • Výškově nastavitelný podhlavník, bederní opěrka i měkčené područky
 • Posuv sedáku vpřed a vzad
 • Kříž z leštěného hliníku
 • Nosnost až 150 kg

Řada ergonomických prvků, které tento model nese, napomáhá ke správnému posezení a ke zdravým zádům. Je vybavený nastavitelnou opěrkou hlavy, výškově i hloubkově nastavitelnou bederní opěrkou a synchronní mechanikou s několikanásobnou aretací.

Pokud hledáte spolehlivou židli, je tento model ideální volbou. S nosností 150 kg, plnou nastavitelností a výškou i pro postavy až 190 cm udělá radost každému, kdo denně tráví dlouhé hodiny u pracovního stolu.

Kancelářská židle skladem BrnoEDGE

S nadsázkou se dá říct, že je to kancelářská židle, kterou miluje celé Brno. Jedná se o vůbec nejprodávanější model do pěti tisíc korun v našem e-shopu. Důvodů je hned několik: moderní dynamický design, kvalita jednotlivých komponent a nadstandardní výbava.

Hlavní výhody kancelářské židle EDGE

 • V ceně podhlavník, výškově stavitelné měkčené područky i bederní opěra
 • Posuv sedáku
 • Nastavení výšky opěráku se systémem up-down
 • Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací

Vzhledem k faktu, že EDGE patří do kategorie ergonomických židlí, můžete u něj čekat některé prvky, jež přispívají ke zdravému sezení. Jde například o nastavitelnou hlavovou opěrkou pro uvolnění krčních svalů, výškově stavitelný zádový opěrák nebo dynamický sed, který zajišťuje synchronní mechanika s několikanásobnou aretací a možností nastavení síly protiváhy.

Velké plus je elegantní lesklý ocelový kříž, který unese až 130 kg. Židle tak působí stylově a zároveň má vysokou nosnost. Nabízí precizní zpracování a reprezentativní vzhled, takže se hodí nejen do domácích pracoven, ale i firemních kanceláří.