Otevíráme showroom

V pondělí 10. května opět otevíráme náš showroom v Brně na Cejlu, kde najdete více než 200 vzorků k vyzkoušení. A přichystali jsme pro vás i několik novinek. Tak třeba stylová skandinávská křesílka, zahradní nábytek nebo židle pro počítačové hráče. Ve vzorkovně si ale samozřejmě můžete osedět a osahat i zdravotní nebo ergonomické kancelářské židle, které vám představí náš tým specialistů. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ve studiu židlí a nábytku Marouk, s.r.o. nabízíme již od roku 2009 komplexní služby v oblasti sezení a vybavení jídelen a kanceláří nábytkem. Zajišťujeme tak svým klientům odborné poradenství při výběru sedacího nábytku do jeho prostor s ohledem na vzhled i zdravotní hledisko.

Vysoká kvalita, kterou ve studiu židlí a nábytku Marouk poskytujeme, je dána stabilním zázemím, dlouholetou praxí a profesionálním přístupem. Neustálým vzděláváním zaměstnanců, sledováním trendů na mezinárodních výstavách v Německu a Itálii, přinášíme aktuální styly a moderní trendy do naší prodejny.

Židle a kancelářský nábytek Brno

Hledáte kvalitní a dostupný kancelářský nábytek, který je dílensky i esteticky precizně zpracován. Hledáte pohodlné židle či křesla? Právě to najdete u nás. Kancelářský nábytek, židle a další vybavení nabízíme několik let – náš eshop funguje od roku 2009.